Racjonalista - Strona głównaDo treści
Fr0nda nie lubi krytyki ;)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
13-10-2011 16:50DanielL (110 punktów)Fr0nda nie lubi krytyki ;)
Ocena 2 na 2
założyłem sobie na portalu o nazwie w tytule wątku, konto. Nie żeby pisać, tylko dostać się do jakiejś części dla zarejestrowanych.

No ale czytam sobie cośtam, wiadomo że RPP nie lubią. Ale poprosiłem w komentarzach żeby nie nazywali RPP "tworem", albo na jeszcze parę nieładnych sposobów jakie tam znalazłem, bo to taka sama część rządu jak wszystkie inne partie, i też reprezentuje interesy części społeczeństwa.

Z natury spokojny jestem, więc było grzecznie i kulturalnie.

A dzisiaj: "Konto użytkownika zostało zablokowane"

Po takim potraktowaniu trzeba się zemścić. Albo przeniknąć do szeregów redaktorków (może więcej racjonalności do ich czytelników dotrze, gdy wypowie się jakiś ich "autorytet"), albo wykupić u nich wielki pop-up reklamujący książki Dawkinsa
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>bo to taka sama część rządu jak wszystkie inne partie,

Sejmu, nie "rządu", na litość...

>A dzisiaj: "Konto użytkownika zostało zablokowane"

...nie dziwi nic... (Edyta Geppert) .

>Po takim potraktowaniu trzeba się zemścić.

Najlepszą zemstą jest pozostawienie ich w spokoju we własnym gronie. Zapewniam .
DanielL (110 punktów)
>Sejmu, nie "rządu", na litość...
Sorry, czasem się myli

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365