założyłem sobie na portalu o nazwie w tytule wątku, konto. Nie żeby pisać, tylko dostać się do jakiejś części dla zarejestrowanych. No ale czytam sobie cośtam, wiadomo że RPP nie lubią. Ale poprosiłem w komentarzach żeby nie nazywali RPP "tworem", albo na jeszcze parę nieładnych sposobów jakie tam znalazłem, bo to taka sama część rządu jak wszystkie inne partie, i też reprezentuje interesy części społeczeństwa. Z natury spokojny jestem, więc było grzecznie i kulturalnie. A dzisiaj: "Konto użytkownika zostało zablokowane" Po takim potraktowaniu trzeba się zemścić. Albo przeniknąć do szeregów redaktorków (może więcej racjonalności do ich czytelników dotrze, gdy wypowie się jakiś ich "autorytet"), albo wykupić u nich wielki pop-up reklamujący książki Dawkinsa  |