Racjonalista - Strona głównaDo treści
Sri Chinmoy, czyli wiara czyni cuda

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-10-2011 21:27młody banita (209 punktów)
(zablokowany)
Sri Chinmoy, czyli wiara czyni cuda
Sri Chinmoy czyli indyjski filozof, poeta, pisarz, autor piosenek, malarz, multiinstrumentalista, atleta, działacz na rzecz pokoju, nauczyciel jogi i medytacji, mistrz duchowy i pomysłodawca programu World Harmony Run, kandydat do pokojowej i literackiej nagrody Nobla.
Na wielce krzepkiego nie wygląda, przy naszym Pudzianie do dziadek na bujanym fotelu, a jednak dokonał rzeczy niewyobrażalnych, by cudem tego nie nazwać.
Dokładne informacje: jogyata.sr(*)s/ultra_races_guinness_records
www.youtube.com/watch?v=oh_C3uzvLqY
Jak ustosunkowuje się do tego nauka?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

TyDraniu (6569 punktów)
> Jak ustosunkowuje się do tego nauka?

Dopóki nie lewituje, wszystko jest w porządku.



marcin1902 (3438 punktów)
> Jak ustosunkowuje się do tego nauka?

No chyba nie Doszukujesz się tu nadprzyrodzonych mocy?

www.wprost(*)tarszy-maratonczyk-ma-100-lat/

bb.suple.n(*)a/17472/weterani_kulturystyki_

W filmiku który Dołączyłeś widać, że facio podnosi ciężary angażując całe ciało, a głównie mięśnie nóg. Nawet w ostatnim sprawdzianie, gdzie myślałem, że tylko ręce będą pracować... Do tego ciężar posuwał po podpórce...

Bardziej przypomina mi to XIX wieczny cyrk niż jakiś rzetelny sprawdzian umiejętności.

Facio jest silny, ale wolałbym zobaczyć jak radzi sobie w podstawowych ćwiczeniach siłowych...


"W Anglii ludzie starają się być błyskotliwi przy śniadaniu. To straszne. Tylko głupcy są bowiem błyskotliwi o tej porze." Oscar Wilde
młody banita (209 punktów)
(zablokowany)
>No chyba nie Doszukujesz się tu nadprzyrodzonych mocy?
Nie. Zastanawia mnie jednak jak wiele siły można wykrzesać z tak małej objętości mięśnia.
Najbardziej imponuje mi ciężar 256lb na rękę.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365