W dobie kryzysu, kiedy na wszystkie pytania udziela się nam starych odpowiedzi, typu: -technokracja -faszyzm -rządy rdzawej ręki... ..wtrącam swoje dwa złote słowa, dwa grosze reszty.....
OGŁASZAM SUKCESJĘ
podpisano.. Jego Najjaśniejsza Mość Imperator Świata, Wszechświata i Okolic o imieniu ponad wszelkie imiona.. którego Wszechświat sięga tak daleko, jak Jego wyobraźnia. Ten, który zwykł mawiać "Jam Prawem ponad Prawem i Lewem. Wiem wszystko, bo nie wiem nic. Dla mnie z każdej sytuacji bez wyjścia jest wyjście do innej sytuacji z wyjściem" Fafel Emi..
p.s. Upraszam moderatorstwo o nie kasowanie tego manifestu politycznego, gdyż szukam sobie aklamacji.. |