Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nowa (?) teoria spiskowa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
01-12-2011 12:41Xitami (133 punktów)Nowa (?) teoria spiskowa
Ocena 1 na 1
Jaki jest (przyczynowo skutkowy) związek między światowym kryzysem, a tym co dzieje się nad morzem Śródziemnym w Azii i Afryce?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hodża (11172 punktów)
>Jaki jest (przyczynowo skutkowy) związek między światowym kryzysem, a tym co dzieje się nad morzem
>Śródziemnym w Azii i Afryce?

To typowy "efekt odwróconego motyla Tai-Chi".
   Jak wiadomo, wielu Chińczyków uprawia gimnastykę Tai-Chi. Niektóre figury w czasie ćwiczeń wywołują niewielkie ruchy cząsteczek powietrza, które się potęgują i potęgują aż zmiażdżą Mubaraka, Kadafiego, Obamę i wszytko, co niedobre. To oczywiście może być równie dobrze tłumaczone jako pewna cykliczna właściwość Cyrkulacji Północnoatlantyckiej, jednak susza w Libii i Egipcie jest zjawiskiem na tyle częstym, że wzrost emisji CO2 spowodowany kryzysem gospodarczym nie powinien być traktowany poważnie przy rozpatrywaniu kwestii odpowiedzialności białego człowieka za nędzę ludów arabskich. Dlatego - wracając do pytania na wstępie - związek ten jest ładny, pachnący i kolorowy.


Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
>Jaki jest (przyczynowo skutkowy) związek między światowym kryzysem, a tym co dzieje się nad morzem
>Śródziemnym w Azii i Afryce?
>
Nie sądzę aby na świecie był jakiś kryzys obecnie. Jak zawsze ktoś kogoś nabrał tu czy tam i ktoś gdzieś w tej sytacji będzie szczaw zbierał po parkach (czy lasach) i jadł - zamiast kiełbaski czy co tam sobie upodobał.

Kryzys to będzie jak nie powstrzymamy (choćby najtwardszym ultimatum!)
Chin, Indii itd przed emisjami CO2 i temperatura w naszej strefie wzrośnie o 4 St C. Takie są prognozy - do końca wieku - jak nic nie zrobimy!

Wtedy (też to się pojawia w prognozach, którymi interesujemy się my - ekolodzy)
Bułgarzy, Rumuni i inni z krajów dotkniętych suszą przeemigrują do Polski
i zapukają do Twoich drzwi - z prośbą o jedzenie - nie do odrzucenia.
Bo drzwi można otworzyć - siłą !

Pozdrawiam
02-12-2011 10:44 
 Ocena 1 na 1
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
Przetłumaczę z polskiego na nasze:

Dziennikarze głoszą "kryzys światowy" ale tak naprawdę
na spekulacjach na amerykańskich nieruchomościach oraz
na naiwnym nabywniu greckich obligacji stracili
ludzie co mieli pewne nadwyżki finansowe
czyli nie Ci co z głodu i bezdomności umierają.

A że rząd Grecjii i Włoch będzie musiał przestać pożyczać pieniądze
to nie znaczy, że zabraknie mu na emerytury.
Zabraknie mu na wypłaty dla mundurowych, nauczycieli, lekarzy i tak dalej.
Na emerytury nie powinno. Ostatecznie podatki nadal ściąga.

A jeśli bezczelnie poważy sie na wstrzymanie emerytur to
część staruszków przeżyje dzięki wsparciu rodzin i w oparciu
o własne uprawy działkowe, a część umrze i obciąży grecki rząd taką
hańbą, że premier czy też minister finansów pójdą w końcu siedzieć
jak Timoszenko (tylko ewidentnie słusznie).

Jeśli ktoś myśli, że strajk greckich lekarzy i pielęgniarek to
straszny kryzys światowy będzie to niech zerknie na Słowację
... zresztą ...
na pomoc medyczną i tak czeka się zwykle w ogromnych kolejkach bez sensu !

Kryzys to by był jakby znikła waluta czyli powrócilibyśmy
(W POLSCE!) do wymiany towar za towar jak trzy tysięce lat temu

Natomiast CO2 emitowne przez słabo strofowane Chiny, Indie, itp
to jest problem straszny i prawdziwy; tym groźniejszy, że ciągle chowany pod dywan
lub za zasłoną dymną przekupnych naukowców.

A straszliwa susza w południowej Europie nadejdzie co da imigracje w Polsce. We Wrocławiu mamy już małe getto Rumunów (to jest mikroskopijny obrazek tego - co będzie się działo;
pomijam wymarcie naszych lasów nieprzystosowanych do wyższych o kilka stopni temperatur i owadów za nimi idących, mordercze dla niektórych upały w lecie zwłaszcza w miastach, itp).

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365