Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dziwne dźwięki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
16-01-2012 00:30Legion (587 punktów)Dziwne dźwięki
Ocena 2 na 2
Na świecie, dokładnie w okolicach sierpnia, można było uszłyszeć dziwny dźwięk. Może wiecie co to jest?
www.youtube.com/watch?v=JArPkrS4LYQ
www.youtube.com/watch?v=vcUDYBIrWio
www.youtube.com/watch?v=FGz489VqHjU
Przyznam, że trochę się boję, chociaż pewnie istnieje jakieś wytłumaczenie. Zauważcie, że na każdym z filmów są podobne dźwięki.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

16-01-2012 01:06
 Ocena 11 na 11
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>Przyznam, że trochę się boję, chociaż pewnie istnieje jakieś wytłumaczenie. Zauważcie, że na każdym
>z filmów są podobne dźwięki.
Spoko, to tylko Godzilla... Daje znać, że czuwa.
16-01-2012 11:11 
 Ocena 1 na 1
marcin1902 (3438 punktów)

>Spoko, to tylko Godzilla... Daje znać, że czuwa.

O tym samym pomyślałem sir Thomasie


"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."
Lizergus (691 punktów)
Dźwieki z Kijowa brzmią jak tripody z "Wojny światów", a z Colorado faktycznie jak krocząca Godzilla
Ja jednak liczę, że to Wielki Cthulhu szykuje się do ponownego przyjścia w chwale!

***
www.youtub(*)?v=F6ol6mu8PU4&feature=related domyślam się , że mówią tu o tym, że nic nie słyszeli więc pewnie to fake
Colorado - mogło to być w pobliżu jakiegoś fortu, stąd te głośne dźwięki, a może to też fake?
Kostaryka - to wydaje się być prawdziwe, www.ghostt(*)11/the-hum-heard-in-costa-rica tu trochę więcej na ten temat

***
Tych filmów jest sporo więcej, z całego świata. Niektóre to na pewno fałszywki, inne trudno mi ocenić. Nie znalazłem filmiku wrzuconego na YT przed 11 sierpnia 2011 (czyli przed tym z Kijowa).
www.youtub(*)?v=CnJIBfH2GBI&feature=related
www.youtub(*)?v=Tqf_en1uE14&feature=related
16-01-2012 09:57 
 Ocena 1 na 1
spellbinder (8577 punktów)
>Ja jednak liczę, że to Wielki Cthulhu szykuje się do ponownego przyjścia w chwale!

Dokładnie to samo pomyślałem
16-01-2012 20:18 
 Ocena 5 na 5
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>>Ja jednak liczę, że to Wielki Cthulhu szykuje się do ponownego przyjścia w chwale!
>Dokładnie to samo pomyślałem



Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365