>Przyznam, że trochę się boję, chociaż pewnie istnieje jakieś wytłumaczenie. Zauważcie, że na każdym >z filmów są podobne dźwięki. Spoko, to tylko Godzilla... Daje znać, że czuwa.
Dźwieki z Kijowa brzmią jak tripody z "Wojny światów", a z Colorado faktycznie jak krocząca Godzilla Ja jednak liczę, że to Wielki Cthulhu szykuje się do ponownego przyjścia w chwale!