Racjonalista - Strona głównaDo treści
OŚLA ŁĄKA

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
20-01-2012 15:10michu (73 punktów)OŚLA ŁĄKA
Hej, chciałbym zgłębić wiedzę na temat Oślej Łąki Racjinalisty, bo wydaje mi się to tatalnym sucharem... czemu? dlaczego? po co?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jan z Repertuaru (6 punktów)
(zablokowany)
Czemu? dlaczego? po co?
Mój mistrz zapytał mnie, czy natura tworzy kąty proste. Szukałem a nie znalazłem. Doszedłem przez to do wniosku, że wszystko, co tworzy natura jest zakręcone jak konfitury mojej babci Jagi, które cudownie smakują na tej łące oślej, gdzie rośnie oszałamiająco naturalna, soczysta trawa.
michu (73 punktów)
haha
Meretseger (61860 punktów)
Po pierwsze - Ośla Ławka.
Po drugie - trzeba przeczytać regulamin, tam jest wyjaśnione, za co leci się na Oślą.
Po trzecie - wyjaśnia to również podtytuł działu:

Cytat:
W tym dziale umieszczane są dyskusje rozpoczęte od wypowiedzi naruszających regulamin.



Komunizm i katolicyzm mają to do siebie, że łączy je pruderia (M. Środa)
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
Mnie się ten dział podoba ze wzgledu na dawanie "ostatniej szansy" "skazanemu" na wytłumaczenie się.
Niemniej mam spore zaufanie do moderatorów dlatego - osobiście - prawie nigdy doń nie zaglądam.
Może zacznę?
michu (73 punktów)
Hmmm, nieprawda. Osobiście uważam, że są zbyt wrażliwi, nie czytają do końca wypowiedzi i przede wszystkim dat i godziny zamieszczenia, co powinno mieć miejsce.
23-01-2012 12:50 
 Ocena 1 na 1
maruda (5550 punktów)
>Hmmm, nieprawda. Osobiście uważam, że są zbyt wrażliwi, nie czytają do końca wypowiedzi i przede wszystkim dat i godziny zamieszczenia, co powinno mieć miejsce.

Coś sugerujesz między wierszami, napisz wprost, miej odwagę.
23-01-2012 12:59 
 Ocena 2 na 2
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
sorry. post do skasowania {źle mi się podpiął} ... oddaję głos Michu

Pozdrawiam

p.s.
no dobra skoro chwilowo post nie znika to jakiś dowcip na miarę oślej ławki na oślej łączce:

Miś zarządził w lesie, że każde zwierze ma mu przynosić mięso do
jedzenia.W przeciwnym razie będzie je bił swoim Wackiem. Przyszła kolej
na zajączka.A co zajączek mogł przynieść misiowi? To co sam zjada, czyli
sałatę. Miś zgodnie z założeniem zaczał bić zajaczka wackiem. Bije go i
bije. Na to zajaczek w śmiech. Miś zdezorientowany bije jeszcze mocniej,
ale zjaczek jeszcze bardziej sie śmieje. Miś bije wiec z całej siły, ale
zajaczek ciagle sie śmieje. Miś nie wytrzymał i pyta zajaczka:
- Z czego sie tak śmiejesz?
- Bo jeżyk przyniósł jabłuszko!

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365