Witam
Chciałbym prosić osoby zainteresowane fizyką (najlepiej fizyków) o wyrażenie swojej opinii na temat książki "Wielki Projekt" Hawking'a. Czy jego argumenty wydają Wam się niepodważalne, czy jest "czego się uczepić"? Pytam ponieważ książkę prawie przeczytałem i usłyszałem, że Hawking i drugi autor opierają swoje rozważania na dość niestabilnych teoriach. |