Chciałbym zwrócić uwagę na błąd w słowniku, wyraz (może) pisany z angielskiej klawiatury wyświetla się po korekcji jako Mozę, i sądze że Mozę to być irytujące dla użytkowników forum z zagranicy, a dbających o poziom wypowiedzi.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
W Firefoksie wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na pole tekstowe i z menu podręcznego Języki wybrać właściwy język autokorekty. Jeśli nie mamy tam polskiego, to zawsze można go (i inne języki) zainstalować stąd.