Przypominam, że Tydzień Mózgu 2012 odbędzie się w dniach 12-18 marca br. W związku z tym jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych, w tym członków redakcji działu "Nowin naukowych" do zgłaszania wszelkich pomysłów na uświetnienie obchodów i składania deklaracji współpracy, nadsyłania tekstów itp. Co do mnie, to w "planie minimum" zakładam, podobnie jak w zeszłym roku, przygotowanie cyklu nowinek naukowych (mniej i bardziej poważnych) na temat mózgu, w tym - zgodnie z życzeniem uczestników poprzedniego wątku na ten temat - w oparciu o doniesienia naukowe z nieco bardziej egzotycznych krajów.  Ponadto przygotowuję quiz wiedzy o mózgu (poprzedni cieszył się bowiem, jak się okazało, pewnym zainteresowaniem) w oparciu o materiały (artykuły, nowinki) dostępne na Racjonaliście. Proszę również o zgłaszanie wszelkich inicjatyw odbywających się w ramach BAW 2012 w Polsce do Redakcji, umieszczanie informacji na ich temat na Forum w dziale "Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia" lub przypinanie postów do niniejszego wątku. Z tego co wiem, aktualnie w ramach obchodów BAW 2012 w Polsce deklarowanych jest już oficjalnie 8 imprez. Ich lista dostępna jest tutaj. Racjonalista jako partner obchodów BAW 2012 już dołączył do tej listy. |