jeżeli to się potwierdzi to jest to ciekawe zjawisko w szerokiej okolicy niemniej od niego do stanu stacjonarnego wszechświata i innych wywrotowych rewleacji droga daleka. Teoryja expandujacych galaktyk ma wadę że np by juz ich (nas) nie było  na razie obstawiam z igły widły
|