Sprawa w tym momencie dotyczy forumowicza Kr... W wątku na inny temat popełnia już seryjne off-topy na tematy Abstraktowo-matematyczne przy okazji zapominając, że już sto razy w innych miejscach oświecił nas że "wszystko jest liczbą i materią jednocześnie" o tutaj (na końcu kilka jego postów) : www.racjonalista.pl/forum.php/s,480425/i,8#w481693Czy takie wielokrotne mącenie i powtarzanie w kółko tego samego należy zgłaszać klikając "Kolegium moderatorów" czy to za wcześnie i należało nadal postami mitygować delikwenta? Bo (z drugiej strony) zawracanie głowy "kolegium moderatórów" nie może być zbyt częste. Mam nadzię, że odpowiedź da i innym cenne wskazówki w podobnych sytuacjach dlatego piszę. Pozdrawiam p.s Znajomy fizyk (zaproszony na nasze forum) po zobaczeniu wątków Kr. w dziale Nauka (zaczął czytać jeden jego wątek od początku) dał mi do zrozumienia, że będzie omijał nasze forum (ze względu na skrajną niejasność postów itp). Przykre  |