Racjonalista - Strona głównaDo treści
msza żałobna w innej parafii

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-02-2012 12:10emo1234 (4 punktów)msza żałobna w innej parafii
czy zdarzyło się Wam, że musieliście płacić księdzu za to, że msza żałobna za bliską osobę odbędzie się w innej parafii?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

spellbinder (8577 punktów)
Mnie się nie zdarzyło płacić księdzu...
jasenka (1863 punktów)
>czy zdarzyło się Wam, że musieliście płacić księdzu za to, że msza żałobna za bliską osobę odbędzie
>się w innej parafii?

Rozumiem z tego, że księża już mają swoich windykatorów?
Mateusz(Kojut) Kozuch (2120 punktów)
>czy zdarzyło się Wam, że musieliście płacić księdzu za to, że msza żałobna za bliską osobę odbędzie
>się w innej parafii?

"Placic ksiedzu", "msza", "parafia"? Zle trafiles. Porozmawiaj raczej z wspolparafianami. Ewentualnie jakies forum kosciolkowe proponuje.
emo1234 (4 punktów)
>>czy zdarzyło się Wam, że musieliście płacić księdzu za to, że msza żałobna za bliską osobę odbędzie
>>się w innej parafii?
>"Placic ksiedzu", "msza", "parafia"? Zle trafiles. Porozmawiaj raczej z wspolparafianami. Ewentualnie jakies forum kosciolkowe proponuje.
>

No właśnie nie trafiłem źle, wręcz z premedytacją. Bo na forum kościółkowym raczej nikt nie napisze na księdza nic złego, a wśród racjonalistów jest sporo osób, które mają nieprzyjemne doświadczenia z kościołem.
14-02-2012 19:38 
 Ocena 1 na 1
Mateusz(Kojut) Kozuch (2120 punktów)
>No właśnie nie trafiłem źle, wręcz z premedytacją. >Bo na forum kościółkowym raczej nikt nie napisze >na księdza nic złego, a wśród racjonalistów jest >sporo osób, które mają nieprzyjemne >doświadczenia z kościołem.

Ale tak skonstruowałeś pytanie jakbyś szukał porady w sprawach kościółkowych. Dlatego odesłałem Cię do pewniejszych źródeł.
Chciałeś sobie ponap.....lać na katabasów- też źle trafiłeś- polecam na forum tygodnika "Nie".
emo1234 (4 punktów)
>>No właśnie nie trafiłem źle, wręcz z premedytacją. >Bo na forum kościółkowym raczej nikt nie napisze >na księdza nic złego, a wśród racjonalistów jest >sporo osób, które mają nieprzyjemne >doświadczenia z kościołem.
>Ale tak skonstruowales pytanie jakbys szukal porady w sprawach kosciolkowych. Dlatego odeslalem Cie do pewniejszych zrodel.
>Chciales sobie ponap.....lac na katabasow- tez zle trafiles- polecam na forum tygodnika "Nie".

Pytanie jest skonstruowane jasno i czytelnie, jest też w odpowiedniej części forum... Nie chodzi o nap., tylko po prostu o kontakt z osobami, którym zdarzyło się coś takiego.
Mateusz(Kojut) Kozuch (2120 punktów)
>Pytanie jest skonstruowane jasno i czytelnie,

Znaczy sie, szukasz braci w niedoli

>jest też w odpowiedniej części forum...

Moim zdaniem powinno wyladowac w " Oslej Lawce"

>Nie chodzi o nap., tylko po prostu o kontakt z osobami, którym zdarzyło się coś takiego.

A jakiz cel temu przyswieca?

PS
Przepraszam za brak polskich znakow.
emo1234 (4 punktów)
>>Pytanie jest skonstruowane jasno i czytelnie,
>Znaczy sie, szukasz braci w niedoli
>>jest też w odpowiedniej części forum...
>Moim zdaniem powinno wyladowac w " Oslej Lawce"
>>Nie chodzi o nap., tylko po prostu o kontakt z osobami, którym zdarzyło się coś takiego.
>A jakiz cel temu przyswieca?
>PS
>Przepraszam za brak polskich znakow.

Wybacz, ale dalsza dyskusja nie ma sensu.
Meretseger (61860 punktów)
>czy zdarzyło się Wam
Nie. Nie zdarzyło się. Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek księdzu płaciła za cokolwiek.
warga (11 punktów)
Nigdy nie zamawiałem, ale nie słyszałem o tym
Elka I Ponura (7473 punktów)
>czy zdarzyło się Wam, że musieliście płacić księdzu za to, że msza żałobna za bliską osobę odbędzie
>się w innej parafii?

Nie miałam aktywnego kontaktu z tym towarzystwem od... mniej więcej 15 lat, więc nie. Za to widziałam pogrzeby w parafii innej niż ta zamieszkania czy chrztu i nikt niczego ekstra nie wymagał.

A co? :3


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365