 |
msza żałobna w innej parafii Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-02-2012 12:10 | emo1234 (4 punktów) | msza żałobna w innej parafii | czy zdarzyło się Wam, że musieliście płacić księdzu za to, że msza żałobna za bliską osobę odbędzie się w innej parafii? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 | spellbinder (8577 punktów) | Mnie się nie zdarzyło płacić księdzu...
|
|
1 na 1 | jasenka (1863 punktów) | > czy zdarzyło się Wam, że musieliście płacić księdzu za to, że msza żałobna za bliską osobę odbędzie> się w innej parafii?Rozumiem z tego, że księża już mają swoich windykatorów?
|
|
| Mateusz(Kojut) Kozuch (2120 punktów) | >czy zdarzyło się Wam, że musieliście płacić księdzu za to, że msza żałobna za bliską osobę odbędzie >się w innej parafii?
"Placic ksiedzu", "msza", "parafia"? Zle trafiles. Porozmawiaj raczej z wspolparafianami. Ewentualnie jakies forum kosciolkowe proponuje.
|
|
 | | emo1234 (4 punktów) | >>czy zdarzyło się Wam, że musieliście płacić księdzu za to, że msza żałobna za bliską osobę odbędzie >>się w innej parafii? >"Placic ksiedzu", "msza", "parafia"? Zle trafiles. Porozmawiaj raczej z wspolparafianami. Ewentualnie jakies forum kosciolkowe proponuje. >
No właśnie nie trafiłem źle, wręcz z premedytacją. Bo na forum kościółkowym raczej nikt nie napisze na księdza nic złego, a wśród racjonalistów jest sporo osób, które mają nieprzyjemne doświadczenia z kościołem.
|
|
|  | 1 na 1 | Mateusz(Kojut) Kozuch (2120 punktów) | >No właśnie nie trafiłem źle, wręcz z premedytacją. >Bo na forum kościółkowym raczej nikt nie napisze >na księdza nic złego, a wśród racjonalistów jest >sporo osób, które mają nieprzyjemne >doświadczenia z kościołem.
Ale tak skonstruowałeś pytanie jakbyś szukał porady w sprawach kościółkowych. Dlatego odesłałem Cię do pewniejszych źródeł. Chciałeś sobie ponap.....lać na katabasów- też źle trafiłeś- polecam na forum tygodnika "Nie".
|
|
| |  | | emo1234 (4 punktów) | >>No właśnie nie trafiłem źle, wręcz z premedytacją. >Bo na forum kościółkowym raczej nikt nie napisze >na księdza nic złego, a wśród racjonalistów jest >sporo osób, które mają nieprzyjemne >doświadczenia z kościołem. >Ale tak skonstruowales pytanie jakbys szukal porady w sprawach kosciolkowych. Dlatego odeslalem Cie do pewniejszych zrodel. >Chciales sobie ponap.....lac na katabasow- tez zle trafiles- polecam na forum tygodnika "Nie".
Pytanie jest skonstruowane jasno i czytelnie, jest też w odpowiedniej części forum... Nie chodzi o nap., tylko po prostu o kontakt z osobami, którym zdarzyło się coś takiego.
|
|
| | |  | | Mateusz(Kojut) Kozuch (2120 punktów) | >Pytanie jest skonstruowane jasno i czytelnie,
Znaczy sie, szukasz braci w niedoli
>jest też w odpowiedniej części forum...
Moim zdaniem powinno wyladowac w " Oslej Lawce"
>Nie chodzi o nap., tylko po prostu o kontakt z osobami, którym zdarzyło się coś takiego.
A jakiz cel temu przyswieca?
PS Przepraszam za brak polskich znakow.
|
|
| | | |  | | emo1234 (4 punktów) | >>Pytanie jest skonstruowane jasno i czytelnie, >Znaczy sie, szukasz braci w niedoli >>jest też w odpowiedniej części forum... >Moim zdaniem powinno wyladowac w " Oslej Lawce" >>Nie chodzi o nap., tylko po prostu o kontakt z osobami, którym zdarzyło się coś takiego. >A jakiz cel temu przyswieca? >PS >Przepraszam za brak polskich znakow.
Wybacz, ale dalsza dyskusja nie ma sensu.
|
|
3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) | >czy zdarzyło się Wam Nie. Nie zdarzyło się. Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek księdzu płaciła za cokolwiek.
|
|
| warga (11 punktów) | Nigdy nie zamawiałem, ale nie słyszałem o tym
|
|
1 na 1 | Elka I Ponura (7473 punktów) | >czy zdarzyło się Wam, że musieliście płacić księdzu za to, że msza żałobna za bliską osobę odbędzie >się w innej parafii?
Nie miałam aktywnego kontaktu z tym towarzystwem od... mniej więcej 15 lat, więc nie. Za to widziałam pogrzeby w parafii innej niż ta zamieszkania czy chrztu i nikt niczego ekstra nie wymagał.
A co? :3
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|