Racjonalista - Strona głównaDo treści
Maleńczuk

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
19-02-2012 21:46Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)Maleńczuk
Jakie macie zdanie o twórczości muzyka Macieja Maleńczuka?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Nietoperzyca (119 punktów)
(zablokowany)
>Jakie macie zdanie o twórczości muzyka Macieja Maleńczuka?
To Artycha. Kręci mnie ten gościu, i to bardzo, choć jak Ty, mam dopiero 13 lat (i jak Ty raczej nie chadzam spać z kurami).
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
>To Artycha. Kręci mnie ten gościu, i to bardzo, choć jak Ty, mam dopiero 13 lat (i jak Ty raczej nie chadzam spać z kurami).

Mhmm, chodziło mi raczej o jakąś ocenę, a nie po prostu "fajny". I o co chodzi z tym spaniem z kurami?!
19-02-2012 22:30 
 Ocena 3 na 3
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>I o co chodzi z tym spaniem z kurami?!
Najwyraźniej laska sypia z kogutami.


Nie da rady. Psa nie ma. Ale mamy akwarium i złote rybki. Więc zgłaszamy się do Klubu Pancernych jako łódź podwodna. Prosimy o przyjęcie. Taka łódź to też rzecz pancerna.
19-02-2012 22:36Nie na temat 
 0 na 2
Nietoperzyca (119 punktów)
(zablokowany)
>>I o co chodzi z tym spaniem z kurami?!
>Najwyraźniej laska sypia z kogutami.
Nie demoralizuj Pan Mikołajka, ma (jak i ja) 13 lat, ale jest tak niewinny, że nawet nie wie co to znaczy "chodzić spać z kurami".
19-02-2012 22:52 
 Ocena 1 na 1
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
>>Najwyraźniej laska sypia z kogutami.
>Nie demoralizuj Pan Mikołajka, ma (jak i ja) 13 lat, ale jest tak niewinny, że nawet nie wie co to znaczy "chodzić spać z kurami".

Aaaa... Zapomniałem, że to znaczy spać za późno. Ale nie lepiej byłoby wprost powiedzieć?
19-02-2012 23:04 
 Ocena 6 na 6
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Zapomniałem, że to znaczy spać za późno.
Wręcz przeciwnie, to znaczy iść spać baaardzo wcześnie.

>Ale nie lepiej byłoby wprost powiedzieć?
Zastanów się czy na pewno chcesz, aby ktoś ci wprost powiedział, że jesteś misiem o bardzo małym rozumku.


Nie da rady. Psa nie ma. Ale mamy akwarium i złote rybki. Więc zgłaszamy się do Klubu Pancernych jako łódź podwodna. Prosimy o przyjęcie. Taka łódź to też rzecz pancerna.
20-02-2012 00:01 
 Ocena 1 na 1
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
>>Zapomniałem, że to znaczy spać za późno.
>Wręcz przeciwnie, to znaczy iść spać baaardzo wcześnie.
>>Ale nie lepiej byłoby wprost powiedzieć?
>Zastanów się czy na pewno chcesz, aby ktoś ci wprost powiedział, że jesteś misiem o bardzo małym rozumku.
No bardzo proszę nie mówć takich rzeczy, każdy może się pomylić poza tym nie można mieć już opinii o człowieku na podstawie tak niewielu rzeczy. Cóż, każdemu może zdarzyć się wpadka
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Ja nie wiem ile kto ma lat (na tym forum). Nikogo też nie mam zamiaru demoralizować,


Nie da rady. Psa nie ma. Ale mamy akwarium i złote rybki. Więc zgłaszamy się do Klubu Pancernych jako łódź podwodna. Prosimy o przyjęcie. Taka łódź to też rzecz pancerna.
19-02-2012 23:25 
 0 na 4
Nietoperzyca (119 punktów)
(zablokowany)
>Ja nie wiem ile kto ma lat (na tym forum).
Akurat Autor Wątku zadeklarował się jako szóstoklasista, stąd wiadomo.

>Nikogo też nie mam zamiaru demoralizować
Wizerunek estradowy Artysty Maleńczuka jest wysycony specyficznym erotyzmem (google grafika maleńczuk polecam), dla takiej jak ja trzynastolatki to prawdziwy smaczek, ale o takiego niemal świętego Mikołaja już martwiłabym się.

kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>>Ja nie wiem ile kto ma lat (na tym forum).
>Akurat Autor Wątku zadeklarował się jako szóstoklasista, stąd wiadomo.
Czytam tekst wątku - nie widzę deklaracji wieku. Czytam tekst profilu autora wątku:

i też nie widzę deklaracji wieku.
Skąd mam wiedzieć ile lat ma autor wątku?


Nie da rady. Psa nie ma. Ale mamy akwarium i złote rybki. Więc zgłaszamy się do Klubu Pancernych jako łódź podwodna. Prosimy o przyjęcie. Taka łódź to też rzecz pancerna.
20-02-2012 00:28 
 Ocena 2 na 2
Nietoperzyca (119 punktów)
(zablokowany)
>Skąd mam wiedzieć ile lat ma autor wątku?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,474476
Szósta klasa, ot, maleńczuk (by pisać na temat).
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,474476
Teraz wiem co i jak.


Nie da rady. Psa nie ma. Ale mamy akwarium i złote rybki. Więc zgłaszamy się do Klubu Pancernych jako łódź podwodna. Prosimy o przyjęcie. Taka łódź to też rzecz pancerna.
20-02-2012 21:36 
 Ocena 4 na 4
durius (516 punktów)
(zablokowany)
Grab... Nietoperzyco, mam kilka pytań do Ciebie niezwiązanych bezpośrednio z tematem wątku:
1. Dlaczego zdrabniasz imię autora wątku "Mikołajek"?
2. Dlaczego używasz wobec niego wyrażeń "niewinny", "święty"?
3. Dlaczego styl Twoich wypowiedzi w tym wątku drastycznie różni się od wypowiedzi w innych wątkach?
4. Dlaczego w 3 na 4 postach podkreślasz, że masz 13 lat, choć w profilu tej informacji nie raczyłaś podać?
5. Dlaczego odpowiadając na pytanie o twórczość Pana Maleńczuka wprowadzasz wątki erotyczne?

Na razie daleki jestem od wyciągania wniosków, chętnie przeczytam Twoje odpowiedzi.
20-02-2012 22:00 
 Ocena 1 na 1
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
>Grab... Nietoperzyco, mam kilka pytań do Ciebie niezwiązanych bezpośrednio z tematem wątku:
>1. Dlaczego zdrabniasz imię autora wątku "Mikołajek"?
Może dlatego, że mnie nie nie lubi.
>2. Dlaczego używasz wobec niego wyrażeń "niewinny", "święty"?
Na pewno nie jestem święty, raczej bezbożny a niewinny brzmi kpiąco i chyba kpina była celem tych epitetów.
>3. Dlaczego styl Twoich wypowiedzi w tym wątku drastycznie różni się od wypowiedzi w innych wątkach?
Mnie też to interesuje.
>4. Dlaczego w 3 na 4 postach podkreślasz, że masz 13 lat, choć w profilu tej informacji nie raczyłaś podać?
To mnie zastanawia najbardziej,
>5. Dlaczego odpowiadając na pytanie o twórczość Pana Maleńczuka wprowadzasz wątki erotyczne?
Widocznie ten pan jest z jej punktu widzenia atrakcyjny seksualnie
>Na razie daleki jestem od wyciągania wniosków, chętnie przeczytam Twoje odpowiedzi.

Mam wrażenie, że posty koleżanki Nietoperzycy brzmią wręcz jadowicie.

20-02-2012 22:38 
 Ocena 1 na 1
durius (516 punktów)
(zablokowany)
Bardzo sensowne odpowiedzi Jednak to, że Ty ich udzielasz czyni mnie jeszcze bardziej skonfundowanym...
20-02-2012 23:46 
 Ocena 1 na 1
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
>Bardzo sensowne odpowiedzi Jednak to, że Ty ich udzielasz czyni mnie jeszcze bardziej skonfundowanym...

Tak więc myślę, że dalsze prowadzenie dyskusji jest bezcelowe, więc zakończmy to
20-02-2012 23:37 
 Ocena 2 na 2
Nietoperzyca (119 punktów)
(zablokowany)
>mnie nie nie lubi.
Tak tak lubię. I te pociągi też.

>>4. Dlaczego w 3 na 4 postach podkreślasz, że masz 13 lat, choć w profilu tej informacji nie raczyłaś podać?
>To mnie zastanawia najbardziej,
Postąpiłeś podobnie, szóstoklasisto, więc co Cię zastanawia?

>Widocznie ten pan jest z jej punktu widzenia atrakcyjny seksualnie
A tak, w tym wypadku to naprawdę istotny element scenicznego wizerunku, myślę, że nie tylko dla kobiet, także dla "dziewczyny kolegi".

>Mam wrażenie, że posty koleżanki Nietoperzycy brzmią wręcz jadowicie.
Nie mnie oceniać, ale aż jadowicie to chyba nie, ot, lekki prztyczek.
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
>Tak tak lubię. I te pociągi też.
Te pociągi też? Skąd wiesz o mojej pasji?
>>Widocznie ten pan jest z jej punktu widzenia atrakcyjny seksualnie
>A tak, w tym wypadku to naprawdę istotny element scenicznego wizerunku, myślę, że nie tylko dla kobiet, także dla "dziewczyny kolegi".
A to prawda. Jestem w stu procentach hetero, ale na koncerty brzydkich piosenkarzy nie chodzę wizerunek wizualny artysty jest ważny.
>Nie mnie oceniać, ale aż jadowicie to chyba nie, ot, lekki prztyczek.
Rzeczywiście, początkowo byłem zbyt oburzony. Oj, chyba muszę popracować nad swoim sztywniactwem...
21-02-2012 01:30 
 Ocena 1 na 1
Nietoperzyca (119 punktów)
(zablokowany)
>Skąd wiesz o mojej pasji?
A w google grafika "Mikuś Frąckiewicz" daje zdjęcia pociągów.

I z Twojego profilu, który powstał w sylwestra.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,483452#w483505
W wieku 13 lat masz sklerozę?
21-02-2012 06:51 
 Ocena 3 na 3
liliac (147340 punktów)
>W wieku 13 lat masz sklerozę?

Dość już tych uwag personalnych.
20-02-2012 23:38 
 Ocena-1 na 3
Nietoperzyca (119 punktów)
(zablokowany)
>Grab...
Pudło.
Ale "ciepło".

>1. Dlaczego zdrabniasz imię autora wątku "Mikołajek"?
>2. Dlaczego używasz wobec niego wyrażeń "niewinny", "święty"?
>3. Dlaczego styl Twoich wypowiedzi w tym wątku drastycznie różni się od wypowiedzi w innych wątkach?
>4. Dlaczego w 3 na 4 postach podkreślasz, że masz 13 lat, choć w profilu tej informacji nie raczyłaś podać?
>5. Dlaczego odpowiadając na pytanie o twórczość Pana Maleńczuka wprowadzasz wątki erotyczne?

1.Mikołaj to dziecko. 2.Ale dziecko tylko z deklaracji. 3.Ja może nie mam stylu? 4.Przekomarzam się z Mikołajkiem, który uczynił podobnie. Ale źle to znosi, nie ma dystansu, tu się przeliczyłam. 5.Bo w połączeniu z naszym - moim i Mikołajka dziecięcym wiekiem kojarzy się to z pedofilią, będącą tematem ciekawego wątku w Jaskini. A chciałoby się, żeby ktoś spróbował zmierzyć się z podanym tam tematem. Facet podający się za trzynastolatka dobrze rokuje.
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
> Facet podający się za trzynastolatka dobrze rokuje.

Mhmmm... pani uważa, że ja kłamię?!
21-02-2012 12:30 
 Ocena 1 na 1
durius (516 punktów)
(zablokowany)
>>Grab...
>Pudło.
>Ale "ciepło".

   Ano, mnie już zaczyna aż parzyć.

>(...) będącą tematem ciekawego wątku w Jaskini.

   Parafrazując klasyka: "kiedy nietoperzyca wylatuje z jaskini, zwabiona wiekiem forumowicza, to wiedz, że coś się dzieje..."

   Ja nie mam nic do tego, co wy tam sobie z Grabowską piszecie w Jaskini. Wręcz przeciwnie, czasem uśmieję się przy tym bardziej niż na "-Heh-". Jednak to co się dzieje w tym wątku zaczyna podpadać pod grooming!
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
>Wizerunek estradowy Artysty Maleńczuka jest wysycony specyficznym erotyzmem (google grafika maleńczuk polecam), dla takiej jak ja trzynastolatki to prawdziwy smaczek, ale o takiego niemal świętego Mikołaja już martwiłabym się.

Świętego? Mój sztywniacki język nie oznacza, że jestem sztywniakiem.
Kugo (267 punktów)
>Jakie macie zdanie o twórczości muzyka Macieja Maleńczuka?
Macieja Maleńczuka nie da się ocenić za całokształt twórczości, ze względu na to, iż jego twórczość niesamowicie ewoluuje.
Utworów nagranych z Püdelsami nijak nie da się porównać z produkcją Psychodancing.
Dla mnie jest niesamowitym artystą, i choć razi mnie jego obecność w "Na dobre i złe", to i tak uwielbiam go słuchać.
A za tą piosnkę: youtu.be/eEQCP7UzT-I powinien dostać nagrodę od racjonalisty

Jeszcze większym uznaniem darzę pana Grzegorza Stasiuka, który gra na instrumentach klawiszowych z panem Maleńczukiem. Piekielnie zdolny facet
Mikuś Frąckiewicz (616 punktów)
>Macieja Maleńczuka nie da się ocenić za całokształt twórczości, ze względu na to, iż jego twórczość niesamowicie ewoluuje.
Tak. Choć większa część jego twórczości bardzo mi się podoba, Homo Twist i Psychodancing to dwie zupełnie inne sprawy.
>Utworów nagranych z Püdelsami nijak nie da się porównać z produkcją Psychodancing.
Choć moim zdaniem i tak Pudelsi bardziej przystają do Psychodancingu niż Homo Twist.
>Dla mnie jest niesamowitym artystą, i choć razi mnie jego obecność w "Na dobre i złe", to i tak uwielbiam go słuchać.
>A za tą piosnkę: youtu.be/eEQCP7UzT-I powinien dostać nagrodę od racjonalisty
Tak. Tekst nabija się z trzech aspektów chrześcijaństwa. Po pierwsze, z gigantycznej liczby świąt. Po drugie, że chrześcijanie raczej nie stosują się do zasad wiary i wierzącymi są w zasadzie tylko z zasady. Po trzecie, końcówka utworu. Niejako odwołuje się do filozofii ying yang i podaje w wątpliwość zasadność wiary. A całość zrobiona jest zabawnie, śmiesznie.
>Jeszcze większym uznaniem darzę pana Grzegorza Stasiuka, który gra na instrumentach klawiszowych z panem Maleńczukiem. Piekielnie zdolny facet
Tak jest. Gdy byłem na koncertach Maleńczuka, jego styl gry i umiejętności zawsze mi imponowały.
ignac (1 punktów)
Artysta jakich malo, szczegollnie na polskiej scenie muzycznej.
Dobre teksty w tle przyzwoitego rocka.

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365