. >A któraż, jakaż to strona jest ta właściwa, szanowny Autorze? No, jak to jaka? Zawsze być po stronie krewnych i znajomych królika, gdyż wtedy królik odwdzięczyć się może i "nie wazne cyje co je, to je wazne co je moje". Jak ktoś potrzebuje więcej szczegółów "właściwej strony " to w tevałenie mu doprecyzują. Pstryk i wszystko jasne. Nawet myśleć nie trzeba.
Miłego dnia.
@@@ .
|