Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ruch czy ruchanie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
24-02-2012 21:52diogenes (42753 punktów)Ruch czy ruchanie?
Ocena 4 na 8
Palikot zaczyna skrzypieć. Jego ludzie odchodzą na lewo. Jednocześnie stawiając liderowi zarzut, że jest marionetką Tuska, jego kabaretem na tyłach opozycji. Wyrażając zgodę na reformę emerytalną Palikot staje po stronie nieudaczników Tuska.

wiadomosci(*)baret,1,5037082,wiadomosc.html

Czy Ruch Palikota to jeszcze ruch, czy zaczęło się ruchanie tych, którzy mu zaufali?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zachaj (5239 punktów)
>Palikot zaczyna skrzypieć. Jego ludzie odchodzą na lewo.

Mało znaczący działacze, pewnie sfrustrowani przez swoją nieobecność w sejmie. Takie rzeczy będą się zdarzały, szczególnie teraz gdy czuć napiętą sytuację pomiędzy RP i SLD.
Pa1ryk (1539 punktów)
>Czy Ruch Palikota to jeszcze ruch, czy zaczęło się ruchanie tych, którzy mu zaufali?

Dobre pytanie.
A lepsze czy to kiedykolwiek był ruch kogoś więcej niż Palikota.
Nawet na tak antyklerykalnym forum jak to nie traktowaliśmy go naprawdę poważnie. No maże poza CJ Jozwiak, który trąbił o nim przez kilka miesięcy non stop

Co do reszty, to uważam akurat, że Palikot jako chyba jedyny zachowuję się racjonalnie w sprawie podniesienia wieku emerytalnego. Wydaje mi się, że w posłach ruchu wygrał tani populizm i dlatego chcą do SLD, lubią dużo mówić mało robić.

Jeśli chodzi o słabą lewicowość Palikota to dla mnie to akurat zaleta. Nigdy nie było mi po drodze z socjalistami.
Andrzej Wendrychowicz (6624 punktów)
>
>Wyrażając zgodę na reformę emerytalną
>Palikot staje po stronie nieudaczników Tuska.
>
W paru innych krajach europejskich już przedłużono wiek emerytalny.
Czyżby Europę zamieszkiwały same nieudaczniki?
A może znowu chcemy być narodem wybranym, z własnym patentem na głupotę?
A któraż, jakaż to strona jest ta właściwa, szanowny Autorze?
25-02-2012 12:08 
 Ocena 2 na 2
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
.
>A któraż, jakaż to strona jest ta właściwa, szanowny Autorze?
No, jak to jaka?
Zawsze być po stronie krewnych i znajomych królika, gdyż wtedy królik odwdzięczyć się może i "nie wazne cyje co je, to je wazne co je moje".
Jak ktoś potrzebuje więcej szczegółów "właściwej strony " to w tevałenie mu doprecyzują.
Pstryk i wszystko jasne.
Nawet myśleć nie trzeba.

Miłego dnia.

@@@
.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365