> Mam pytanie : czy rekolekcje mogą odbywać się w szkole , na sali gimnastycznej ? Czy jest to zgodne> z Konstytucją ? Interesują mnie konkretne akty prawne .ODPOWIEDŹ STAREGO CZŁEKA  ))) Moja katecheza przymusowa polegała na spotkaniach poza szkoła. Salki reliugii. Tak było i nikt już tego nie przekreśli. Pamiętam z tego czasu 2 elementy:::::: śliczna katechetka i fusbal malutką piłeczką o triumf piłkarza w klasie szkolnej. Tak,tak historia i i bajki, ale było i już!!!!! Do tematu i roboty!!! Dziś ateista. Nie ważne miejsce, ważny przekaz. To dla katechetów  )) Dla oczekujących coś inaczej lub wiele, to bądzie sobą i tyle!!! I zero sugestiiiiiiii, wybierajcie siebie i swoje jutro jak wam w żołądku gra, dlbo w innej części ciała !!!!!  ))))))) To tylko WY DZIECIAKI od 18 lat do już teraz do 200 lat!!!  )))) Teraz żyjecie!!!!! A rekolekcje to do potęgi myśli i sanktuarium wiary!!! \ Jeśli tylko jesteści tego świadomiiiiiiiiiiiiiiii !!! :  )))))))))))))) Na prawo, scusi, nie licz!!! To nie to miejsce!!!!! Szalejesz, ale jutro możesz być niczym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamiętaj !!!!!!!!!!!!!!!!!! Duży w materii!!!
|