 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-06-2006 15:22 | Balkowski (5685 punktów) | Apel do Wierzejskiego | Ostatnio minister W. rozpowszechnia poglądy że "każdy pedał to pedofil" oraz że generalnie środowiska gejowskie to nieomal synonim mafii narkotykowej. Proponuję aby w przeciwieństwie do reszty rządu nie poprzestawał na populistycznych hasełkach ale przeszedł do czynów, i zademontrował to na jakimś konkretnym przykładzie, popartym śledztwem (bo w końcu skoro homoseksualim=pedofilia, a pedofilia jest karalna, tego rzeczywiście nie można takich rzeczy tolerować). Ponieważ mało kto się przyznaje do odmiennej orientacji w Polsce, to proponuje ewidentny przykład - abp Paetza. Jego wina jest chyba udowodniona (przynajmniej wg kryteriów ministra W.), skoro sam mający "licencję na nieomylność" JP2 wypieprzył go ze stanowiska. O ile minister W. sam poważnie traktuje te głupoty które wygaduję to oczekuję że w najbliższym czasie zostaną podjęte jakieś kroki w tym kierunku. W takim wypadku jestem gotowy publicznie przyznać że ma chłop jaja - a nawet odbyć na kolanach pielgrzymkę do jego ministerstwa. Ale coś mi mówi że zbytnio nie ryzykuje... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
 | | Balkowski (5685 punktów) | > Sądzę, że tu znajdziesz odpowiedź, jezeli masz jeszcze jakies wątpliwości.Jak można się było spodziewać idzie w zaparte. Chociaż nie ten aspekt sprawy chciałem poruszyć. Okazuje się (tak zresztą jak z lustracją) że to co jest naganne w wykonaniu zwykłego obywatela staje się co najmniej dopuszczalne jeśli dotyczy pewnej grupy zawodowej. Zresztą może niesłusznie potępiam ministra  . Przecież praktyka pokazuje że w przypadku tej grupy również na pedofilię patrzy się przez palce. Czyli nawet jeśli nadal działa równość "gej=pedofil" to nie ma w tym niczego złego. A poważniej załamuje mnie nie to że ktoś ma takie poglądy. Czy nawet że jest w rządzie, bo do takich perełek też już się zdążyłem przyzwyczaić. Jest dla mnie jasne że Wierzejski głosi takie poglądy nie z jakiejś wewnętrznej potrzeby, tylko dlatego że jest na nie popyt (czytaj: elektorat któremu takie zagrywki się podobają i uważają te głupoty za słuszne). W końcu ten rząd kiedyś się skończy, a patrząc na to jak kończyły inne rządy można prognozować że będzie miał trudności z przekroczeniem progu wyborczego. Ale taki elektorat zostanie i raczej trudno zakładać że przez te parę miesięcy (lat) zmądrzeje na tyle żeby wybrać kogoś bardziej sensownego.
|
|
|  | jeyes (2281 punktów) (zablokowany) | >W końcu ten rząd kiedyś się skończy, a patrząc na to jak kończyły inne rządy można prognozować że będzie miał trudności z przekroczeniem progu wyborczego. Coś mi się zdaje, że obecne władze państwowe w osobie Jacka i Placka dążą do tego, aby biedne polskie społeczeństwo, manipulowane od '89 roku przez "wiadome siły" nigdy już nie było narażone na frustrację związaną z koniecznością dokonywania wyboru swoich przedstawicieli.
>Ale taki elektorat zostanie i raczej trudno zakładać że przez te parę miesięcy (lat) zmądrzeje na tyle żeby wybrać kogoś bardziej sensownego. Ponieważ prawa biologii póki co są nieubłagane, więc za parę, paręnaście lat nie będzie już tych, którzy w ostatnich wyborach głosowali zgodnie z instrukcjami o. Imperatora. Pytanie tylko - czy nie będzie również takich, którzy za swoje niepowodzenia życiowe, za swój mizerny status nie będą skorzy obwiniać "onych", czyli żydów, komuchów, pedałów, liberałów Unii Europejskiej, jehowych, ateistów i, rzecz jasna, cyklistów? Śmiem wątpić, natomiast ważne jest ilu będzie takich, którzy w ogóle nie głosują - bo to ci nieobecni zagwarantowali, iż władzę obecnie sprawują, popierani przez kilkanaście % ogółu wyborców, Jacek z Plackiem oraz chłopek-roztropek plus wysoki wrostem, ale małego formatu fuhrerek.
|
|
| Stal_Prawdy (83 punktów) | >Ostatnio minister W. rozpowszechnia poglądy że "każdy >pedał to pedofil" oraz że generalnie środowiska gejowskie >to nieomal synonim mafii narkotykowej. >Proponuję aby w przeciwieństwie do reszty rządu nie >poprzestawał na populistycznych hasełkach ale przeszedł do >czynów, i zademontrował to na jakimś konkretnym >przykładzie, popartym śledztwem (bo w końcu skoro >homoseksualim=pedofilia, a pedofilia jest karalna, tego >rzeczywiście nie można takich rzeczy tolerować). Ponieważ >mało kto się przyznaje do odmiennej orientacji w Polsce, to >proponuje ewidentny przykład - abp Paetza. Jego wina jest >chyba udowodniona (przynajmniej wg kryteriów ministra W.), >skoro sam mający "licencję na nieomylność" JP2 wypieprzył >go ze stanowiska. >O ile minister W. sam poważnie traktuje te głupoty które >wygaduję to oczekuję że w najbliższym czasie zostaną >podjęte jakieś kroki w tym kierunku. W takim wypadku jestem >gotowy publicznie przyznać że ma chłop jaja - a nawet odbyć >na kolanach pielgrzymkę do jego ministerstwa. Ale coś mi >mówi że zbytnio nie ryzykuje...
Na temat pedałów nie mam wyrobionego zdania, bo nie miałem z nim żadnej styczności, ale słyszałem, że miłość homo jest miłością "jak każda inna". Ale jak już porównujemy ich do pedofili to czemu mielibyśmy nie wprowadzić prawa dla pedałów i hetero takiego samego. Przecież są też nastoletnie pedały i lesbijki, które lecą na starszych panów i panie (w hetero jest tak samo, tylko, że tam małoletnie panny lecą na starszych panów, by potem oskarżać ich o pedofilię i żerować na majątku jak takie pasożyty). A moim zdaniem pan minister W (nie będę mówił nazwiska, bo pewnie będzie mnie sądził, gdyż politycy nie umieją inaczej walczyć) powinien się nieco podleczyć ze swoich ultrachrześcijańskich ambicji.
|
|
 | | Lorenc-Karcz (218 punktów) | Pokrętna rzeczywistość sprawia, że ten katolicyzm-totalitarny w wykonaniu PISiora i LPeRków dokonuje zmian w ludziach. Mam znajomego, który do czasu wrześniowych wyborów był przeciwnikiem i inkwizytorem gejów, lesbijek, żydów itd, etc. Tymczasem wczoraj usłyszałem od owego radykała coś niebywałego. Przyznam, że zaskoczenie spowodowało lekkie zamroczenie mojej świadomości. Otóż ten mój znajomy, który do tej pory z uśmiechem reagował na bicie ludzi podczas marszu tolerancji ...wczoraj powiedział mi, że odkąd rządzi obecna koalicja, kiedy widzi p."ministrów" ( a moze p powinno być ujęte w cudzysłów?) to postanowił wyjechać na Warszawski Marsz Tolerancji! Zaskoczony jego postawą stwierdziłem, iż musze zdiagnozować jego tok myslowy i okazało się, że uznał swója głupotę w ksenofobii, homofobii itp, dzięki a moze poprzez wypowiedzi takich ludzi jak "p".ministrer W. Dodatkowo zirytowała go sprawa finansowania Świątyni Opatrznosci Bożej. To wprawdzie nie jest wielkie pocieszenie, ale zawsze coś. Jeżeli więcej ludzi zmieni swoje poglady a może z czasem podda się ewolucji mentalnej to może się jeszcze będe się cieszył z rządów PIS. Natomiast złudzeń nie mam...więc cieszę z jednego człowieka, który porzucił swoja głupotę, mam nadzieję na trwałe...chociaz i tu mam watpliwości bo jakos nie dowierzam gorliwości neofity w bezsensownym demonstrowaniu swojej odmiany i postrzeganiu całej sprawy jako "jedynej możliwej okazji dla demonstrowania oporu przeciwko obecnej władzy"  Natomiast pogratulować skuteczności Wierzejskiemu - jest ogromna  
|
|
jeyes (2281 punktów) (zablokowany) | Kukiełka dała głos jak najbardziej zgodny z "jedynie słuszną linią", innymi słowy wlazła w dupsko fanatykom we własnym(?) rządzie: wiadomosci.onet.pl/1336198,11,item.htmlSłuchając wystąpienia Kukiełki na zjeździe PiSu oraz czytając o w/w jego wazeliniarstwie zauważam narastające oszołomstwo Kukiełki. A mówili, że Kukiełka jest skonfliktowana z Pierwszym Sekretarzem, jego bratem - Prezydentem wszystkich PiSowców i Radiomaryjowców. Czyżby Kukiełka przejawiała desperacką chęć pozostanie na urzędzie, na który szykuje się Pierwszy Sekretarz?
|
|
 | | ButterFly | Dlaczego, jako rzekomi racjonaliści, tak bardzo popieracie homoseksualizm ? Celowo używam wyrażenia "popierać" , bo to już od dawna nie jest żadna walka o tolerancję ,tylko jawne propagowanie...Lobbujecie na rzecz zachowań homoseksualnych - NIENATURALNYCH, sprzecznych z naturą! Osoby dotknięte tą przypadłością nie mogą się rozmnażać , więc wg mnie to jest dobitny i całkowicie wystarczajacy argument, że jednak jest to wynaturzenie. Oczywiście, jestem jak najbardziej przeciwny jakiemukolwiek potępianiu takich osob, bo guzik mnie obchodzi, kto z kim żyje i czy swojego członka wkłada w odbyt drugiemu facetowi ... Natomiast drażnią mnie te wszystkie ostentacyjne, agresywne parady (czemu to ma slużyć?!) czy też publiczne wyznania typu " jestem gejem i jestem z tego dumny"...Z czego ? Z tego że drugi koleś posuwa Cię w odbyt? Czy zachowania seksualne dają jakiekolwiek powody do dumy, czy też potępienia ? Gościu, nie obchodzi mnie to jak uprawiasz seks, tylko jakim jestes czlowiekiem... Dodam ,ze jestem od ponad 20 lat ateistą, a przeciwnikiem parad gejowskich - od lat ok. 2-3...
|
|
|  | | ButterFly | Ok. 80% pedofili to homoseksualiści ,więc coś jest w tym, co mówi Wierzejski... Zauważcie, że dopóki nie było nagłaśnianych "marszów równosci" itp. parad homo, nie było w żadnym rządzie po 89r takich przeciwników pedalstwa, jak dziś...Można powiedziec, że to sami geje wynieśli ludzi pokroju Wierzejskiego do władzy  Tak tak...Sam wiem po sobie, że zmienilem diametralnie swoj stosunek do tego zjawiska (na negatywny) właśnie od czasu natężenia agresywnej kampani pederastów... Założenie legalnej (!) partii pedofilskiej w Holandii chyba jasno swiadczy,ze cos tu jest nie tak z tą wolnościa, że to jest jednak totalne przegięcie...Nadal nie widzicie tego ? Czy może dopiero marsze zoofili i nekrofili otworzą Wam klapki ? A może dopiero jak Wam pedofil (członek legalnej partii!) zgwałci dziecko ...?
|
|
| |  | | placownik (17853 punktów) |
>Założenie legalnej (!) partii pedofilskiej w Holandii
To konkretna informacja czy "słuchy" nagłaśniane przez PAP?
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| |  | | Balkowski (5685 punktów) | > Założenie legalnej (!) partii pedofilskiej w Holandii chyba jasno swiadczy,ze cos tu jest nie tak z tą wolnościa, że to jest jednak totalne przegięcie...Zdaje się że nie "założenie" tylko "zakładanie". O ile pamiętam nie mogli znaleźć wystarczającej liczby podpisów (a nawet gdyby znaleźli to nie było pewne czy ich zarejestrują). Na ich stronie www.nvd.nu nie znalazłem nic co świadczyłoby o tym że sprawa się zmieniła.
|
|
| |  | | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | > Dlaczego, jako rzekomi racjonaliści, tak bardzo popieracie homoseksualizm ?Nie zauważyłem, aby ktokolwiek popierał homoseksualizm jako zjawisko. Stajemy (nie wszyscy) jedynie w obronie praw ludzi reprezentujących taką orientację. A to różnica. > Ok. 80% pedofili to homoseksualiści ,więc coś jest w tym, co mówi Wierzejski...Skąd wiąłeś te 80%, są jakieś dane na ten temat? Czy tylko tak "na oko" lub "na słowo" Wierzejskiego? A jeśli są, to gdzie opublikowane? > Zauważcie, że dopóki nie było nagłaśnianych "marszów równosci" itp. parad homo, nie było w żadnym rządzie po 89r takich przeciwników pedalstwa, jak dziś...Można powiedziec, że to sami geje wynieśli ludzi pokroju Wierzejskiego do władzy  Przed 89r. też nie było. Tylko, że milicja i SB miała swoje kartoteki. A stąd był już tylko krok do szantażu. Problem jest o wiele bardziej złożony niż myślisz. Przede wszystkim sprawa "obrosła" już taką ilością "argumentów" dyktowanych głównie eskalacją emocji, że chyba niewielu wie o co w tym chodzi. A poszło o dyskryminację osób homoseksualnych wobec prawa. (Celowo używam czasu przeszłego, gdyż problem dotyczy nie tylko Polski, a załatwiony został tylko w niektórych krajach Europy.) Ludzie ci nie mogli wchodzić w formalne związki (jakkolwiek ich nie nazwiemy), co implikowało dalsze konsekwencje, np. odebranie korespondencji w imieniu partner(a/ki), dziedziczenie, prawo do wspólnoty majątkowej, informacje ostanie zdrowia itp. Przyznaj, że są to sprawy istotne "życiowo". Rozwiązanie konfliktu było i jest proste: stworzyć instytucję (na wzór małżeństwa lecz pod inną nazwą, aby nie tworzyć dodatkowych konfliktów) dla homoseksualistów i, tym samym, zrównać ich w prawach z hetero. Można się zastanawiać nad przyznaniem im prawa do adopcji (to już nie jest takie oczywiste). Ale nie można odmawiać praw elementarnych (np. do demonstracji). Faktem jest, że to środowisko obecnie nadużywa tego prawa, bo w ich demonstracjach nie chodzi o zapewnienie sobie równości w dostępie do prawa, lecz o manifestację odmienności i o "zaistnienie" w rzeczywistości społecznej. Ale czy nie jest to swoisty akt rozpaczy? Czy mają inne wyjście skoro w "normalnych" warunkach nikt nie chce zauważyć ich problemów? A co dopiero rozwiązać! Jeśli odrzucić całą otoczkę ideologiczno-emocjonalną, to okaże się, że ludzie ci mają rację. Natomiast oceny natury bardziej nawet estetycznej niż etycznej, to już sprawa każdego z nas. De gustibus non disputandum est. Odrębną zupełnie kwestią jest uznanie homoseksualizmu (lub nie) za patologię (dewiację).
fides ex necessitate esse non debet
|
|
| |  | jeyes (2281 punktów) (zablokowany) | > Ok. 80% pedofili to homoseksualiści ,więc coś jest w tym, co mówi Wierzejski...Pedofilia i homoseksualizm to dwie zupełnie różne rzeczy. Fakt, że większość mężczyzn-pedofilów interesują chłopcy nie znaczy, że ci faceci są gejami, ale że są PEDOFILAMI. > Zauważcie, że dopóki nie było nagłaśnianych "marszów równosci" itp. parad homo, nie było w żadnym rządzie po 89r takich przeciwników pedalstwa, jak dziś...Nie było, bo nie było, bo ich nie wybrano. Żadnego innego wniosku nie da się wyciągnąć. > Można powiedziec, że to sami geje wynieśli ludzi pokroju Wierzejskiego do władzy  Bzdura. Znalazł się u władzy, bo nasz system wyborczy dopuszcza niestety, że do władz dostają się ludzie, na których nikt nie głosował. > Tak tak...Sam wiem po sobie, że zmienilem diametralnie swoj stosunek do tego zjawiska (na negatywny) właśnie od czasu natężenia agresywnej kampani pederastów...O jakim zjawisku mówisz? > Założenie legalnej (!) partii pedofilskiej w Holandii chyba jasno swiadczy,ze cos tu jest nie tak z tą wolnościa, że to jest jednak totalne przegięcie...Założyli? > Nadal nie widzicie tego ? Czy może dopiero marsze zoofili i nekrofili otworzą Wam klapki ? A może dopiero jak Wam pedofil (członek legalnej partii!) zgwałci dziecko ...?Ciekaw jestem czy twoje klapki kiedykolwiek się otworzą...
|
|
|  | | Balkowski (5685 punktów) | > Dlaczego, jako rzekomi racjonaliści, tak bardzo popieracie homoseksualizm ?A popieramy? Dla mnie jest przede wszystkim oczywiste że państwo nie powinno zaglądać obywatelom do łóżka. Dla ministra jak widać nie za bardzo. W ten sposób istotnie popieram wszystko na cokolwiek Ci przyjdzie ochota  A keśli chodzi o wypowiedzi tego typu to warto rozróżnić w nich dwa elementy: 1) Jest to po pierwsze kompletna nieprawda, na dodatek dość obraźliwa dla gejów. Gdyby była ujęta w bardziej stonowany sposób to możnaby jej sprostowanie zostawić samym zainteresowanym. Niestety, obietnice "pałowania" wzbudzają pewien niepokój o przyszłość - bo skoro dzisiaj można "pałować" dla poklasku ciemnej części elektoratu ludzi którzy nie są przestępcami to jutro może mu przyjść ochota na pałowanie innowierców czy dziennikarzy. 2) Minister W. i inni snują plany że skieruje prokuratorów, itp. do badania środowisk gejowskich, ich powiązań z cyklistami, itp, że się ich zlustruje, że trzeba leczyć itp. Tu nie chodzi już tylko o głupotę takich twierdzeń - gorzej że mogą one mieć moc sprawczą. Bo jak się minister uprze to prokuratorzy będą badać, lekarze leczyć, itp. Co gorsza z naszych podatków i zamiast naprawdę istotnych spraw.
|
|
|  | jeyes (2281 punktów) (zablokowany) | >Dlaczego, jako rzekomi racjonaliści, tak bardzo popieracie homoseksualizm ? Celowo używam wyrażenia "popierać" , bo to już od dawna nie jest żadna walka o tolerancję ,tylko jawne propagowanie...Lobbujecie na rzecz zachowań homoseksualnych Ciekaw jestem w jaki sposób zabrałbyś się do udowodnienia powyższych tez? Bo jeśli nie potrafisz ich udowodnić, to po prostu piszesz banialuki równie prawdziwe i mądre jak te powtarzane ni w 5 ni w 9 przez Kaczorów "to wina PO".
>- NIENATURALNYCH, sprzecznych z naturą! Co to znaczy, że coś jest sprzeczne z naturą? Czy albinos jest sprzeczny z naturą? Czy leworęczny jest sprzeczny z naturą?
>Osoby dotknięte tą przypadłością nie mogą się rozmnażać, więc wg mnie to jest dobitny i całkowicie wystarczajacy argument, że jednak jest to wynaturzenie. Bzdura. Homoseksualizm nie oznacza niepłodności. Oczywiście seks homoseksualny nie może doprowadzić do zapłodnienia, ale tak samo nie doprowadzi do zapłodnienia seks heteroseksualny, gdy co najmniej jedna z osób jest bezpłodna. Bezpłodność uważasz za wynaturzenie i też określisz tę przypadłość mianem nienaturalności?
>[...]czy swojego członka wkłada w odbyt drugiemu facetowi >[...]że drugi koleś posuwa Cię w odbyt? U homofobów zauważam niezwykłą, żeby nie powiedzieć chorobliwą, fascynację życiem erotycznym gejów. Jak bardzo się podniecasz wyobrażając sobie stosunek analny? Twoja kobieta nie zgadza się na taki seks czy ty nigdy tego żadnej nie zaproponowałeś (choć cię to kręci) w obawie, iż pomyśli sobie, żeś jest "pedał"?
>Czy zachowania seksualne dają jakiekolwiek powody do dumy, czy też potępienia ? Gościu, nie obchodzi mnie to jak uprawiasz seks, tylko jakim jestes czlowiekiem... Skoro tak, to skąd u ciebie ta homofobia?
>Dodam ,ze jestem od ponad 20 lat ateistą, a przeciwnikiem parad gejowskich - od lat ok. 2-3... A kiedy odkryłeś, że kręci cię wyobrażanie sobie seksu analnego?
|
|
|  | | pike70 (214 punktów) | Z tym odbytem to jest tak, że częściej tego typu zachowania seksualne występują u par heteroseksualnych, niż homo.
|
|
| Cieślański (994 punktów) | Zabobony i kary godna niewiedza wierzgayskiego są typowe dla Polski powiatowej. To taki rodzaj homofobii politycznej wyznawanej z czystego koniunkturalizmu religejnego. Najlepiej uwidacznia to poniższy artykuł w dzisiejszym "ŻYCIE GARWOLINA -ŻYCIE WARSZAWY"- Piątek 9 czerwca 2006r. str.8/Nasze sprawy pióra Anny Zarębskiej. pt."Geje - tak ale z daleka. Czyli tolerancja po garwolińsku" forum.nie.(*)c.php?p=43849&highlight=#43849
bóg jest oszustwem
|
|
| duda (175 punktów) | Wierzejewski zaczyna podchody do tego co jest jednym z celów jego parii - usankcjonowania homoseksualizmu. Chociaż oficjalnie się do tego nie przyznają, to każdy widzi, o co tu chodzi.
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|