>> Czy było mi przyjemniej w 2-ch niezależnych formach? >Źle postawione pytanie. Nie mogło Ci być przyjemniej, bo "Ciebie" jeszcze nie było. >Ani zresztą żadnego innego podmiotu zdolnego do odczuwania "przyjemności". >
Więc drobne sprostowanie: "nam"
"Proszę nie wskrzeszać"
|