Mam możliwość wysłania wiadomości e-mail do użytkownika, którego adresu nie znam, ale nie mam możliwości zapisania takiej wiadomości. Proponuję, aby e-maile wysyłane do użytkowników były zapisywane gdzieś w "Twoje konto".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.