Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poseł SLD: "wyeliminować tego bydlaka (Palikota)"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
11-05-2012 17:12Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Poseł SLD: "wyeliminować tego bydlaka (Palikota)"
Ocena 1 na 3
Do Kaczyńskiego:

"Panie Prezesie, składam Panu obietnicę, że zrobię wszystko żeby panu pomóc wyeliminować tego bydlaka..." - Marek Balt, Sojusz Lewizny Demagogicznej.

Poseł SLD Marek Balt złożył wniosek o przerwę do Laski "w celu wyjaśnienia pomówień, oszczerstw, które ten bezideowy cham (Palikot) kieruje pod moim adresem"

Wcześniej podczas debaty o 'ochronie uczuć religijnych' poseł Ajchler mówił ~ 'wara od mojej wiary' ; naćpana hołota; ...

* to ewidentnie nowa jakość u postkomunistów, a pisali, że wraca stare...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

deili (1140 punktów)
>Wcześniej podczas debaty o 'ochronie uczuć religijnych' poseł Ajchler mówił ~ 'wara od mojej wiary'
>; naćpana hołota; ...
>* to ewidentnie nowa jakość u postkomunistów, a pisali, że wraca stare...

Toż wczoraj, czy też przedwczoraj, szanowny przewodniczący Miller zapowiedział już oficjalnie koalicję z PiS po wyborach.
O ile dobrze pamiętam powiedział coś w rodzaju "Obecna opozycja po wyborach będzie rządziła".
Na pytanie dziennikarza, "Czy to oznacza koalicję z PiS i Solidarną Polską ?".
Odpowiedział "Nie mogę mówić o koalicji z Solidarną Polską bo nie wiadomo czy nawet wejdą do sejmu".
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
.
>Do Kaczyńskiego:
>"Panie Prezesie, składam Panu obietnicę, że zrobię wszystko żeby panu pomóc wyeliminować tego
>bydlaka..." - Marek Balt, Sojusz Lewizny Demagogicznej.
Janusz Palikot, uznał, że słowa o Hitlerze były skierowane do jego partii. - Ja rozumiem, że człowiek, który był gotów wysłać własnego brata na śmierć do Smoleńska oraz zachęcał do stosowania aresztów wydobywczych, jest gotów do każdej podłości.

Według doniesień z Twittera posłowie PO mieli krzyczeć do Jarosława Kaczyńskiego: "Zadzwoń do Lecha, zapytaj". Inaczej stwierdził z trybuny Janusz Palikot - "Pojawiają się głosy, że był to poseł z Marek Balt z SLD".

@@@
.
marcin1902 (3438 punktów)
Jedno jest pewne, była dyskusja o emeryturach i już jej nie ma...
Za to mamy dyskusję o telefonach do umarlaków, chamach, Hitlerach itp.

"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."
12-05-2012 14:12 
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (6257 punktów)

>
"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."


spoko! - jaki kraj taki terroryzm - powtarzam po raz 666...-sty...

Skoro wybraliśmy merytorycznych posłów to mamy merytoryczne dyskusje...

Jedno jest pewne: dobrze już było - teraz jest Euro ale niebawem będzie ciekawiej

wpisz w Google: światowe dni młodzieży Kraków beatyfikacja

4 stadiony to nic przy brakujących w Krakowie ponad 100 kościołach...

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
12-05-2012 14:42 
 Ocena 2 na 2
marcin1902 (3438 punktów)
> wpisz w Google: światowe dni młodzieży Kraków beatyfikacja

Ciekawe czy ktoś prowadził badania nad ilością urodzin w dziewięć miesięcy po światowych dniach młodzieży...

"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365