Po raz kolejny czuje się oszukany - to chyba juz u nas taki standard - głosowałem na tego Pana... Myślałem: robi to niekonwencjonalnie, ale może... Może coś się zmieni runie drgnie? Może w tym szaleństwie jest metoda? A teraz? Dyzio marzyciel... Palikot: To wstrząsające. Dają 100 tys. zł za trupa Palikota100 tys? czego? Marzyciel... czyli: prokuratura co chwila zajmuje się pierdołami, syf w Polsce rośnie, a młodziankowie którzy to olewają teraz (bo taki wiek) - gotują sobie kiepski żywot za 10 - 20 lat? Ten Pan robi wszystko żeby być na pierwszym planie. Tylko: co z tego wynika? Mam wrażenie, że to jednak jakaś ściema, Tusko-podobny wyrób... Gadanie i obiecywanie... Chociaż Wanda Nowicka jakoś tam pozytywnie działa, i może kilka niewidocznych osób, ale sam lider? Ma to w sumie jakiś sens? |