Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bezpłciowi

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
18-05-2012 20:42Bartosz B. (179 punktów)
(zablokowany)
Bezpłciowi
Czy może ktoś podpowiedzieć jak swój profil pozbawić atrybutu płci? Zapytałbym bezpośrednio osobę, której profil tym się wyróżnia, ale nie chcę robić OT w merytorycznych wątkach.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Czy może ktoś podpowiedzieć jak swój profil pozbawić atrybutu płci? Zapytałbym bezpośrednio osobę,
>której profil tym się wyróżnia, ale nie chcę robić OT w merytorycznych wątkach.

Możesz tej osobie wysłać pytanie na priva.


Jezus spojrzał się łaskawie na mnie i powiedział mi, że jest przez dzieci ciężko obrażany. (św. Faustyna)
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
>>Czy może ktoś podpowiedzieć jak swój profil pozbawić atrybutu płci?

To ... skorośmy tu jednak w bazgrołach ... rzucę tezę, że nick:

"Bóg"

brzmiałby - moim skromnym zdaniem - mimo, że jest rodzaju męskiego - bezpłciowo!

Swoją drogą gdyby ludzie wierzący w Boga uzmysłowili sobie że on przecie nie może mieć płci
to by zrozumieli

swój intuicyjnie błędny (chory) szacunek dla tej postaci jako niby Wojownika/Marsa/SuperMana

Moim zdaniem ona (Bóg) nie może mieć płci - nawet mentalnie !!!

Pozdrawiam

i sorry za Off-Top
19-05-2012 16:18 
 Ocena 1 na 1
Bartosz B. (179 punktów)
(zablokowany)
> rzucę tezę, że nick:
>"Bóg"
>brzmiałby - moim skromnym zdaniem - mimo, że jest rodzaju męskiego - bezpłciowo!
A nie odwrotnie: mimo, że z definicji bezpłciowy, brzmi gramatyczną męskością?

>ona (Bóg) nie może mieć płci - nawet mentalnie !!!
Za to trzykrotka używa gramatyki żeńskiej, choć niczym jakieś bóstwo dokonała cudu unikając zadeklarowania płci. No i ciekawi mnie jak taki cud powtórzyć.

>sorry za Off-Top
Zmieściliśmy się w temacie.
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
>>"Bóg"
>>brzmiałby - moim skromnym zdaniem - mimo, że jest rodzaju męskiego - bezpłciowo!

>A nie odwrotnie: mimo, że z definicji bezpłciowy, brzmi gramatyczną męskością?

W samej rzeczy - to jeszcze lepsze ujęcie tego ciekawego zagadnienia
Poniekąd wartego drążenia (jako kolejne kadzidło otumaniające ślepo wierzących)

Pozdrawiam

p.s.
Dodam, choć to oczywiste:
Wszyscy wierzą ślepo - otwarty umysł wyklucza wiarę w jakiegokolwiek Boga.
Ze stu powodów - ot jeden:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,497448
23-05-2012 21:28 
 Ocena 1 na 1
Bartosz B. (179 punktów)
(zablokowany)
>Ze stu powodów - ot jeden:
> www.racjonalista.pl/forum.php/s,497448
Podoba mi się. Własny?
23-05-2012 22:31 
 Ocena 1 na 1
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
>>Ze stu powodów - ot jeden:
>> www.racjonalista.pl/forum.php/s,497448
>Podoba mi się. Własny?
>

Tak! Dzięki.

Ale możesz go używać do woli.

Najwyżej jak Cię ktoś zapyta możesz zareklamować nasz portal podając, że "ekologik racjonalista.pl"

Przesłanki do tego rozumowania wynikają też poniekąd z rozważań pewnego naukowca (of IT)
onegdaj w Świat Nauki
że
z punktu widzenia przetwarzania informacji obiekt/maszyna/komputer/super-cyborg/itp
zanurzony w jakimkolwiek (swoim) wszechświecie (i posiadający pełną wiedzę o sytaucji bieżącej)
nie wyrobi z przewidywaniem jego przyszłości
jeśli sam może tam choćby tylko ewentualnie "kiwnąć palcem". Może chodzi o "samozapętlenie"?
19-05-2012 16:22 
 Ocena 1 na 1
Bartosz B. (179 punktów)
(zablokowany)
>Możesz tej osobie wysłać pytanie na priva.
Dzięki, ale na forum jest perspektywa większego pożytku.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365