>Czy może ktoś podpowiedzieć jak swój profil pozbawić atrybutu płci? Zapytałbym bezpośrednio osobę, >której profil tym się wyróżnia, ale nie chcę robić OT w merytorycznych wątkach.
Możesz tej osobie wysłać pytanie na priva.
Jezus spojrzał się łaskawie na mnie i powiedział mi, że jest przez dzieci ciężko obrażany. (św. Faustyna)
|