Racjonalista - Strona głównaDo treści
A jednak są wojny na minusy...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
18-06-2012 14:09Domestos z Bidetu (6257 punktów)A jednak są wojny na minusy...
Ocena 4 na 4
Przykład z przed paru chwil:
daje dwa minusy, dostaje prawie od razu jednego...
Problem tylko, że ja oceniam merytorykę a mnie oceniono za?
Niestety - nie ma za co - bo podanie dwóch linków w sprawie ciężko negować...Chyba, że neguje się autorów tych linków, strzelając we mnie...
Bardo RACJONALNE zachowanie!
Pozdrowienia dla Art... coś tam....
No i miłego dnia dla Moderatorów którzy problemu nie widzą.
Autor tego wątku akceptuje lub odrzuca nowe wypowiedzi. Przy braku decyzji, wypowiedź pojawi się po 48 godzinach.

finerbijk (17282 punktów)
>No i miłego dnia dla Moderatorów którzy problemu nie widzą.

Minusy nie bolą, więcej dystansu, bo niedługo zaczną się pretensje dlaczego nie dostajemy plusów.
kultywator (288 punktów)
Dlaczego nie dostalem jeszcze od Ciebie żadnego plusa?

Coraz większa część naszego importu pochodzi z zagranicy - George Bush
Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
Och, po co komu te plusy i minusy? Wartości merytorycznej to nie zmienia. Jak dla mnie mogłoby w ogóle tego nie być.

Ja to traktuję jako takie zwykłe zgadzam się/nie zgadzam się. Jak ktoś mnie nie lubi i da mi 10 tys. minusów to specjalnie mnie to jakoś obchodzić nie będzie. Będę jasno wiedział, że to wyraz jednostronnej antypatii, a nie wszystkich forumowiczów.

"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Przykład z przed paru chwil:
>daje dwa minusy, dostaje prawie od razu jednego...

No to masz plusa na pocieszenie.
Zabójca-Bogów (3947 punktów)
Zacny Domestosie !

Wczoraj otrzymałem od jednej i tej samej osoby około 10 minusa.
Nigdy nie dała mi plusa -- co jest dziwne .
Nigdy nie odpisała mi na me pytanie dlaczego i za co .

Już nawet do szanownej Moderacji rozpocząłem pisanie maila , ale znowu cóż miałbym napisać?
Czy 10 minusów to już prześladowanie ?
Czy też by nakłonili tą osobę do odpowiedzi za co i dlaczego ?

Jak otrzymuję minusa od kogoś to zazwyczaj pytam o powód/y.
I dostaje odpowiedź z którą mogę polemizować lub przyznać rację z pokorą.
Tak więc nie jesteś sam.

Jeśli uważasz że jesteś prześladowany to napisz o tym do Moderacji.
Ja na razie jestem ale przez jedną osobę i to mało szkodliwie.
Selanos (12869 punktów)
Wojny na minusy są. I CO Z TEGO?!

Jest dobrze tak jak jest, jedyne co moglibyśmy zrobić to zlikwidować minusy. A ja potrzebuje minusy. Choćby po to, żeby wstawiać je Jozwiakowi za każdy temat o Palikocie

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365