W Gaz-rurce (wroclaw.ga(*)ie_miejskim__Przyjsc_moze.html) czytam, że na wrocławskim stadionie mogę się ochrzcić na jehowitę. Taka masowa impreza. Wstęp wolny. Ale to pryszcz. Tam też pisze, "... Ryszard Nowak, rzecznik prasowy kongresu świadków Jehowy." Jeśli to nie ten Ryszard Nowak od walki z sektami, to czekać nas może walka dwóch Ryszardów Nowaków. To by było ciekawe.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.