Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Satanizm nie przejdzie"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
06-08-2012 10:22Kowu (39 punktów)"Satanizm nie przejdzie"
Ocena 2 na 2
Dobry dzień!

Ach ta firma Agros Nova, weszła w konszachty z samym diabłem! Stworzyli szatański napój "Demon", we współpracy z Nergalem. Jak widać, środków na reklamę przeznaczać nie trzeba. Tworzenie zwykłego produktu w Polsce się nie opłaca. A jest to ten sam dopalacz serwowany w stu innych okładkach na puszkach.

www.fronda(*)w_firmy_agros-nova_rusza_23094
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sołtysowa (208 punktów)
(zablokowany)
Znaczy nie przyjmują złotówek, tylko aby nabyć ten napój trzeba oddać duszę?
07-08-2012 03:29 
 Ocena 1 na 1
Robert B. (185 punktów)
>Znaczy nie przyjmują złotówek, tylko aby nabyć ten napój trzeba oddać duszę?
>

Nie, strona produktu umożliwia podpisanie cyrografu on-line w zamian za kod rabatowy
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Dobry dzień!
>Ach ta firma Agros Nova, weszła w konszachty z samym diabłem! Stworzyli szatański napój "Demon", we

Gratulacje dla świetnego pomysłu na marketing. Darmowa reklama ze strony nawiedzonych zawsze była skuteczna. Pamietacie jak reklamowali film "Ksiądz"?
06-08-2012 13:25 
 Ocena 4 na 4
Meretseger (61860 punktów)
>Pamietacie jak reklamowali film "Ksiądz"?
Pamiętam, że byli na bakier z gramatyką i interpunkcją. To chyba było rok temu albo coś koło tego? Filmu nie widziałam, więc trudno mi ocenić stronę merytoryczną.
Kaszman (396 punktów)
Chodzi o "Księdza" z 2011 ? Bo jest też z 1994 www.filmweb.pl/film/Ksiądz-1994-30817 i ciekawy jestem jak na ten reagowali 17 lat temu.

Where's your god now ?
Smoothie (163 punktów)
Smaczny ten Demon - 2,99pln, bez grosza reszty wzięłam dzisiaj. Demon we mnie nie wstąpił, albo może już jestem opętana.
neurosurgery (2484 punktów)
>Jak widać, środków na reklamę przeznaczać nie trzeba.

Parafrazując: jak Fronda zrobi reklamę, to nie ma ch... we wsi. Madonna, Demon - co następne?

Nie chcę wierzyć. Chcę WIEDZIEĆ.
Kowu (39 punktów)
>>Jak widać, środków na reklamę przeznaczać nie trzeba.
>Parafrazując: jak Fronda zrobi reklamę, to nie ma ch... we wsi. Madonna, Demon - co następne?
>
Nie chcę wierzyć. Chcę WIEDZIEĆ.


Właśnie czasem lubię poczytać takie strony, o istnieniu takiego napoju nie wiedziałem, a tu pstryk może kupię spróbować jak trafi się w sklepie.

W biblii nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Wypróbuj google

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365