Był rok 2010 i wybory samorządowe. PiS mi się nie podoba i wolałbym, żeby rządził Borowski i Rosati, ale wtedy kandydowałem z listy PiS, z mizernym skutkiem. Plakat, który przedstawiam, wraz z billboardami wisiał w całym Brzegu Dolnym. Wydawało by się, że wszyscy o sprawie zapomnieli, ale wkrótce potem przyszły wybory parlamentarne i PO wygrało. I Tusk i Komorowski siarczyście z ust wyrzucali tylko jedno hasło. Moje hasło. Jego geneza to "by żyło się lepiej" (komu?), więc brzmi ono "PODEJMIJMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LEPSZE JUTRO" |