Do południa 10.09.2012 r. jest czas na głosowanie na nagrodę publiczności w konkursie na komiks i animacje ekonomiczne: www.for.or(*)miks-i-animacje-IV-edycja-2012 Ciekaw jestem, który komiks zwycięży. Jak myślicie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.