Dosyć nie dawno zadawałam pytanie po co Bóg nas stworzył skoro wiedział, że będzie co raz gorzej i będzie musiał nas zniszczyć? Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie... niestety
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.