>Sama nie wiem w co już wierzyć a w co nie. >Wiem, że powinno się mieć duże świece i pozasłaniane okna i nie wyglądać.
Kobieto! Wierz w Człowieka i jego twórcze możliwości! Jesteś członkiem społeczności o różnych poglądach i różnej konsumpcji rzeczywistości. Dlatego na świecie nam zanym nie jest tak nudno. Wyobrażasz sobie jednoreligijne i jednakowo pojmujące społeczeństwo? Wiesz co to za nuda?
>Czy wierzycie w ciemna noc? co wiecie na ten temat?
Nie, nie wierzę w ciemną noc. Te latarnie za oknem tak mocno świecą, że noc po prostu nie może być ciemna. Nie ma takiej możliwości. A nawet jak gasną, to mamy jeszcze księżyc i gwiazdki na niebie.