Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ślady na Marsie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-12-2012 21:23diogenes (42753 punktów)Ślady na Marsie
Ocena 2 na 2
Zdaje się, że ktoś w butach na obcasach szwęda się po Marsie:



odkrywcy.p(*)adomosc.html?smg4sticaid=6fa36
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Legion (587 punktów)
>Zdaje się, że ktoś w butach na obcasach szwęda się po Marsie:
>odkrywcy.p(*)adomosc.html?smg4sticaid=6fa36

Oto komentarz do tej sytuacji (wypowiedź jednego z użytkowników na wp):
Cytat:
Mi się wydaje że coś tu jest nie tak, na początku listopada jakieś bzdurne ploty w internecie że NASA poda dowody na to że UFO już jest na ziemi (jakiś filmik czy coś) oraz nowe info na temat Marsa, zapewne o tym słyszeliście na bratnim serwisie, na kilometr ciągnęło kłamstwem kilaka dni później po tych plotkach John Grotzinger kierujący misją NASA na Marsie zapowiada że NASA odkryła coś niesamowitego coś co zapisze się w książkach od historii, ale muszą to w 100% potwierdzić aby być pewnymi! 30 listopada NASA w oficjalnym komunikacie dementuje plotki jakoby znaleźli życie czy coś podobnego na Marsie. 1 Grudnia NASA informuje- na Merkurym odkryto zamarzniętą wodę i lotne związki organiczne, również w stanie zamrożonym!!! ta informacja przechodzi jakoś cicho bo wszyscy czekają na wieści z Marsa. Dzisiaj to jest 3 grudnia podają info o którym mowa w tym artykule, odkrycie to nie wnosi nic nowego ponieważ eksperyment podgrzania piasku był już kiedyś wykonany na Marsie w ubiegłym wieku i wyniki były takie same, również podejrzewano zanieczyszczenia. Mówią że nie jest to w 100% pewne bo może to być wina zanieczyszczeń a dwa tygodnie temu jeden z ich najlepszych pracowników hamuje się z informacją bo muszą to sprawdzić bo jest to tak ważne. Napisałem trochę chaotycznie bo się spieszyłem, ale czy coś tu wam nie pasuje. Po co nasa podkręca atmosferę aby potem dać takie ochłapy> są dwie opcje: 1. od początku nic nie było i specjalnie o tym gadali; 2. Odnaleźli coś niesamowitego tak bardzo że John Grotzinger nie wytrzymał ciśnienia i coś palnął dziennikarzom, ale rząd USA i elity świata uznały ze ludzkość nie jest na to gotowa i to utaili podając tylko to co uznali za stosowne. Którą wersje obstawiacie? ja nr 2


Szkoda, że tu, pewnie nikt nie zauważy takiej opcji.
Irracja (4721 punktów)
>Zdaje się, że ktoś w butach na obcasach szwęda się po Marsie:
>

... przeszukałbym pokłady legend i baśni. Skoro Twardowski, po cudownym nawróceniu, mógł być pierwszym człowiekiem na księżycu? To kto to wie, kogo na Marsie można osadzić?...

... a na serio, część udostępnionych danych wygląda ciekawie, jednak to tylko podstawy do przypuszczeń i spekulacji. Długa droga jeszcze do jakiś pewników. Wszechświat jest tak dziwny, że nic nie jest pewne. Nawet "śmierć jest tylko wysoce prawdopodobna"...



... jedyne co wiadomo o ateista i agnostykach to fakt, iż nie wierzą w "Boga takiego jak chciałyby religie"... reszta to zwykłe insynuacje...
Hodża (11172 punktów)
>Zdaje się, że ktoś w butach na obcasach szwęda się po Marsie:

Nie mają jeszcze pewności, czy te chlorowęglowodory, o których wspominają, są marsjańskie, czy też jakieś zanieczyszczenie z Ziemi. Wygląda na to, że chemia Marsa jest jednak dość bogata. Osobiście bardziej mnie intryguje możliwość istnienia w przeszłości na Marsie dość rozwiniętych form życia, niż być może aktualnie występujące (z pewnością bardzo niewielkie mikroorganizmy - najprawdopodobniej obecne w pyle, osadzające się na powierzchniach kamieni itp. miejscach, gdzie jest dostęp światła). Przeszłość mogła być dużo bardziej bogata, być może są tam jakieś większe skamieniałe formy organizmów większych niż tylko bakterie, kto wie.


Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365