Witam serdecznie
bardzo dobry film dokumentalny "Miecz Konstantyna" niestety w naszym kraju niedostepny, jakis czas temu mozna bylo go ogladac w internecie, obecnie nie wiem dlaczego jest niedostepny. Mam pytanie czy ktos z forumowiczow dysponuje kopia tego filmu, badz oryginalem, czy moze go udostepnic, odsprzedac
Pozdrawiam korkociag45 |