Gdy już wydawało mi się, że w Internecie nie ma gorszego miejsca niż Fronda... znajoma podzieliła się ze mną tym linkiem. wielodzietni.orgNazwa niby niepozorna, ale kryje się za nią forum dla ultra-mega-hardcore'owych katolików. Jak można się domyślić kwitną nam tolerancja, swobodna wymiana myśli... pardon, przejęzyczyłem się  Możemy za to spotkać wypowiedzi w stylu "homo pasożyty, a nawet przestępcy" (odnośnie do homoseksualistów, domagających się prawa do związków partnerskich) oraz tym podobne kwiatki. Na forum udzielają się głównie (w jakichś 98%) kobiety, które radzą się siebie i sobie, jak być przykładną, posłuszną żoną, modlą się nawzajem w różnych intencjach (np. aby mąż nie stracił pracy lub znalazł nową - w takich przypadkach, jak wiadomo, zalecane są też listy do świętych etc. Podjęcie pracy przez kobietę wszak nie wchodzi w grę) i wyśmiewają z lemingów, które nie rozumieją mądrych argumentów "prof." Pawłowicz oraz mają wyprane mózgi, gdyż nie słuchają Radia Maryja... The horror! The horror! |