Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tarnów: trzecie spotkanie dyskusyjne racjonalistów (09.02.2013, 17:00)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
03-02-2013 21:53ARGutowski (797 punktów)Tarnów: trzecie spotkanie dyskusyjne racjonalistów (09.02.2013, 17:00)
Serdecznie zapraszamy wszystkich tarnowskich (i nie tylko) racjonalistów, wolnomyślicieli, humanistów, sceptyków, ateistów i agnostyków na spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 9 lutego 2013 r. o godz. 17:00 w herbaciarni Ad Rem (Tarnów, ul. Bernardyńska 2).

Jest to kontynuacja spotkania z 22 grudnia 2012 r.

Tematy, na które zamierzamy dyskutować, to:

- "Zakład Pascala" - czy wiara naprawdę się opłaca?
- Kościoły ateistyczne - kiedy niewiara staje się religią...
- Religie i filozofie Wschodu - co o nich wiemy?

Spotkanie odbędzie się pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów.

Wstęp wolny. Zachęcamy wszystkich do zapraszania znajomych!

Strona wydarzenia na Facebooku:
www.facebook.com/events/326050997511483/

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy skontaktować się z przedstawicielem organizatorów przez Facebooka (www.facebook.com/JarGiel) lub e-mail: jaroslaw.gielczowski [at] psr.org.pl.

Pozdrawiam w imieniu Organizatorów,

A. R. Gutowski
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365