>Nieprawda. Moja droga, zechciej przeczytać jeszcze raz regulamin i nie marudzić. Wątek, do którego nikt się nie dopisuje przez miesiąc, ulega samoczynnemu przedawnieniu. Można założyć wątek na ten sam temat, niejednokrotnie tak było. Rzadko się zdarza "zamykanie na kłódkę", więc proszę się zastanowić, co się pisze. Powtarzam - dokładne przeczytanie regulaminu i instrukcji obsługi forum jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
|