Za ostatniej mojej bytności w tym dostojnym miejscu obok wypowiedzi różnistych znajdowały się takie chytre kreseczki, które umożliwiały szybką orientację kto komu odpowiada i dlaczego. Widzę, że ich już 'nima' i ciekawym, czy to jakąś opcję włączyć trzeba, by je powtórnie ujrzeć, czy na amen przepadły. Oraz komu i w czym to przeszkadzało? |