>Dlaczego umieramy i dlaczego czlowieka nie idzie orzywic?
Ożywić - ż!
O tym, że raczej "nie da się", niż "nie idzie" już nawet nie wspomnę.
Drogi Komku. Czy Ty naprawdę wierzysz, że po takim wstępie człowiek na jakim takim poziomie będzie miał ochotę na dyskusję z Tobą?
Pozdrowienia,
IQ955.
|