Serdecznie zapraszamy wszystkich tarnowskich (i nie tylko) racjonalistów, wolnomyślicieli, humanistów, sceptyków, ateistów i agnostyków na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę, 24 marca 2013 r. o godz. 18:00 w herbaciarni Ad Rem. Jest to kontynuacja spotkania z 9 lutego 2013 r. ------------------------------------------------------------------------------------------ Temat główny dyskusji: "Zakład Pascala - czy wiara naprawdę się opłaca?" Na spotkaniu spojrzymy również trzeźwym okiem na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata. Dodatkowo zachęcamy gorąco wszystkich uczestników do przyniesienia książek i magazynów o tematyce racjonalistycznej: dzięki temu ze spotkania będzie można wyjść zaopatrzonym w ciekawą lekturę. Pragniemy również porozmawiać o działaniach na rzecz świeckości oraz promocji nauki, jakie można podjąć w Tarnowie i okolicach. Wszelkie pomysły i propozycje będą bardzo mile widziane! ------------------------------------------------------------------------------------------ Spotkanie odbędzie się pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów. Zachęcamy do zapraszania znajomych! ------------------------------------------------------------------------------------------ W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy skontaktować się z organizatorem przez Facebooka: www.facebook.com/JarGiel lub e-mail: jaroslaw.gielczowski [at] psr.org.pl Zapraszamy również do grupy Tarnowskich Racjonalistów: www.facebook.com/groups/436678533062916/ |