Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tarnowscy Racjonaliści, 24 III, "Zakład Pascala, czy wiara się op

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
18-03-2013 20:10Jacek Tabisz (30006 punktów)Tarnowscy Racjonaliści, 24 III, "Zakład Pascala, czy wiara się op
Ocena 2 na 2
Serdecznie zapraszamy wszystkich tarnowskich (i nie tylko) racjonalistów, wolnomyślicieli, humanistów, sceptyków, ateistów i agnostyków na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę, 24 marca 2013 r. o godz. 18:00 w herbaciarni Ad Rem.

Jest to kontynuacja spotkania z 9 lutego 2013 r.

------------------------------------------------------------------------------------------

Temat główny dyskusji:

"Zakład Pascala - czy wiara naprawdę się opłaca?"

Na spotkaniu spojrzymy również trzeźwym okiem na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata. Dodatkowo zachęcamy gorąco wszystkich uczestników do przyniesienia książek i magazynów o tematyce racjonalistycznej: dzięki temu ze spotkania będzie można wyjść zaopatrzonym w ciekawą lekturę. Pragniemy również porozmawiać o działaniach na rzecz świeckości oraz promocji nauki, jakie można podjąć w Tarnowie i okolicach. Wszelkie pomysły i propozycje będą bardzo mile widziane!

------------------------------------------------------------------------------------------

Spotkanie odbędzie się pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów.

Zachęcamy do zapraszania znajomych!

------------------------------------------------------------------------------------------
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy skontaktować się z organizatorem przez Facebooka:
www.facebook.com/JarGiel

lub e-mail:
jaroslaw.gielczowski [at] psr.org.pl


Zapraszamy również do grupy Tarnowskich Racjonalistów:
www.facebook.com/groups/436678533062916/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365