Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ateistyczne perfumy.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-03-2013 13:12Paul Figura. (1368 punktów)Ateistyczne perfumy.
Szukajcie a znajdziecie brzmi powiedzenie mi się niestety nie udało było juz ateistyczne obuwie,kubki koszulki czy naklejki na samochód ale perfum nie znalazłem dlatego, postanowiłem sam je stworzyć z waszą pomocą drodzy czytelnicy "Racjonalisty".Na początek użył bym siarki i smoły co dodać jeszcze.?


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Irracja (4721 punktów)
>Szukajcie a znajdziecie brzmi powiedzenie mi się niestety nie udało było już ateistyczne obuwie,kubki koszulki czy naklejki na samochód ale perfum nie znalazłem dlatego, postanowiłem sam je stworzyć z waszą pomocą drodzy czytelnicy "Racjonalisty".Na początek użył bym siarki i smoły co dodać jeszcze.?

    ... a po co aż tak? Jeżeli tylko perfumy powstały w sposób naukowy, a nie w sposób podobny do opisanego w Biblii sposobu powstania wina, to na pewno są dla ateistów. To raczej wiara "przywłaszczyła" sobie "ateistyczne wyroby"...


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Szukajcie a znajdziecie brzmi powiedzenie mi się niestety nie udało było juz ateistyczne

Ateistyczne i teistyczne perfumy mają prawie taki sam skład. Te pierwsze sa pozbawione składnika nazywanego przez anglojęzycznych "full of s**t".
meercat (934 punktów)
(zablokowany)
> było juz ateistyczne
>obuwie,kubki koszulki czy naklejki na samochód ale perfum nie znalazłem

Osobiście wolałabym ateistyczną gazetę, ateistyczna kawiarnię, ateistyczną partię, ateistyczną audycję etc.
Paul Figura. (1368 punktów)

>Osobiście wolałabym ateistyczną gazetę, ateistyczna kawiarnię, ateistyczną partię, ateistyczną audycję etc.

To mogło by się nawet udać w tak katolickim kraju jak Polska ale jednak, dbanie o wygląd osobisty to tez ważna rzecz chyba się pani ze mna zgodzi.


Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365