Na ten temat nic nie wiem, slyszalem natomiast o szkolach, ktore sa likwidowane, aby mogl przejac je kosciol i zalozyc w nich szkoly katolickie - oczywiscie przy znaczym wspoarciu funduszy unijnych. Znam taki przypadek z Poznania.
Jestem za tym, aby zalozyc nawet osobna strone traktujaca o takich przypadkach pozyskiwania przez KK srodkow z Unii. A najlepiej byloby porownac to ze staraniami i mozliwosciami innych kosciolow w naszym kraju.
|