>> Czy ktoś z naukowców potrafi wypowiedzieć się na ten temat? >Owszem, potrafi. >> keshefoundation org >> youtube com watch?v=XNVgjnBXsoI >> youtube com watch?v=AKlUnD7CAAY >> youtube com watch?v=v54BGfH79TM >To są pseudonaukowe bzdury. >
Ja myślę, że osoby: Zagórski, Keshe, i. in. mają tylko jeden cel - zarabiać pieniądze (jedna książka 40euro - około 160zł + płatne konferencje, seminaria) (mamiąc pobocznymi nic nieznaczącymi tematami - naiwnym brakuje komunikacji w swoim życiu - wydają majątek byle tylko nie czuć się samotnymi).
Tematy o polityce, duchowości, zdrowiu wydają im(naiwnym) się "WIELKIE" więc dają się nabrać. Na początku założyciele myśleli tylko o jednym - pieniądzach - w trakcie zaczęli strategicznie tworzyć racjonalne, logiczne (irracjonalne) twierdzenia do obudowania swojej chorej rządzy.
|