Cytat:Absolwenci szkół średnich i wyższych uczelni, bezrobotni:
- Pragniesz uciec przed realiami 21 wieku? - Nadal mieszkasz z rodzicami? - Nie masz złamanego grosza w kieszeni i utrzymujesz się z renty babci? - Jesteś ośmieszany bądź bojkotowany na Facebook'u? - Rzuciła Cię podła dziewczyna? - Przeżywasz kryzys wiary w Świętego Mikołaja? - Trzymanie kropidła w garści wpływa na Ciebie stymulująco ? - Wszyscy nazywają Cię nieudacznikiem? - Masz zaburzenia na tle orientacji seksualnej? - Marzysz o awansie społecznym ? - Chciałbyś doświadczyć miłości bliźniego (kleryka)? - Gardzisz ciężką pracą? - Masz smykałkę do interesów? - Marzysz o nieopodatkowanych dochodach? - Chętnie donosisz na tych, którzy odchodzą od wiary bądź zadają zbyt wiele pytań? - Jesteś zwolennikiem stadnego myślenia? - Zabierasz głos w kwestiach, o których nie masz zielonego pojęcia ? - Rościsz sobie prawo do wiedzy, której nie posiadasz? - Propagujesz teorie, których nie jesteś w stanie udowodnić? - Posiadasz umiejętność maskowania swojego intelektualnego dyletanctwa używaniem sofizmów, solipsyzmów i oksymoronicznej teologicznej nowomowy rodzaju: "teoria inteligentnego projektu", "naukowy kreacjonizm", "religijna tolerancja", "transsubstancjacja".... ? - Masz zamiłowanie do mitów z epoki brązu i wywodzącego się z nich religijnego folkloru o ciężarnych dziewicach i zmartwychwstańcach? - Nie pogardzisz winem mszalnym (i nie tylko)? - Potrafisz powstrzymać się od śmiechu powtarzając bezsensowne monologi z zastosowaniem zabawnej intonacji głosu i nienaturalnego wydłużania samogłosek przy jednoczesnym zachowaniu gramatycznej poprawności polszczyzny? - Chętnie kolaborujesz z tymi, którzy są przy korycie władzy (carami/cesarzami/krolami, führerami, prezesami... a nawet pierwszymi sekretarzami)? - Odczytujesz napis "Gott Mit Uns" otulający hitlerowską swastykę jako chrześcijański symbol miłości do bliźniego? - Twoim ulubionym kolorem jest kolor czarny? - Wierzysz, że świat stworzono 6000 lat temu w ciągu 6 dni? - Uważasz , że tzw. "Dziesięcioro przykazań" to najwyższe osiągnięcie ludzkiej myśli humanistycznej i uniwersalnych wartości moralnych gwarantujących pokój na świecie i postęp cywilizacyjny ludzkości zwłaszcza w 21 wieku? - Jesteś przekonany, ze Komitet Noblowski powinien w końcu uznać tzw. "teologię" i "medycynę paschalną" za prawdziwe dyscypliny naukowe? - Czy marzy Ci się tytuł magistra, docenta lub profesora nauk tajemnych? - Będąc przygnieciony jasnością i logiką argumentów światłych i bardziej kompetentnych interlokutorów znajdujesz w sobie czelność aby z poczuciem moralno-intelektualnej wyższości i wszechwiedzy powiedzieć im prosto w twarz, że religijna lingwistyczna ekwilibrystyka, którą uprawiasz to transcendentalna poetycka przenośnia zrozumiała tylko dla "wtajemniczonych"? - Nie będąc w stanie podjąć rzeczowej, otwartej polemiki wg. przyjętych w cywilizowanych społeczeństwach zasad debatowania stosujesz powszechnie znany chwyt na "wspaniałomyślne" i pretensjonalnie okazywanie osobom o zdrowym rozsądku współczucia a kiedy to nie odnosi żadnego skutku nazywasz ich kłamcami, wmawiasz im, że mają zaburzenia psychiczne, bądź określasz ich jako nie-prawdziwych Polaków? - Nazywasz ludzi, którzy publicznie udowadniają i ujawniają twoją ignorancję i ograniczenie umysłowe - "wojującymi ateistami" lub "ludźmi bez sumienia i zasad moralnych? - Podkreślasz kulturę i tolerancję tych ateistów, którzy wysłuchując religijnego bełkotu trzymają gębę w kubeł i nie zadają żadnych "niewłaściwych" pytań? Wierzysz, ze 2000 lat temu ludzkość nauczyła się odróżniać dobro od zła od prymitywnych niepiśmiennych pustynnych plemion koczowniczych z Bliskiego Wschodu zapominając, że w Indiach i w Chinach, tysiące lat przed Chrystusem rozkwitała cywilizacja z bogatą sztuką, piśmiennictwem, filozofią.. oraz z kanalizacją i ubikacjami z bieżącą wodą? - Pragniesz darmowego utrzymania/dachu nad głową/zachodniego samochodu? - Lubisz gdy osoby nieletnie liżą różne części twojej anatomii? - Masz obsesję na punkcie narządów rozrodczych kobiet? - Lubisz uprawiać seks z parafiankami (w tym nieletnimi) bez odpowiedzialności? (w przypadku "wpadki" załatwiamy aborcję bądź; jeżeli jest już za późno - pokrywamy koszta alimentacyjne i organizujemy ciche przeniesienia na inne placówki). - Pragniesz awansu na wyższe stanowiska w hierarchii kościelnej z możliwością transferu za granicę (nawet do Watykanu)? - Pragniesz bezkarności przed organami ścigania/prokuratura i całkowite pokrycie kosztów sądowych? - Nie masz wyrzutów sumienia dając naiwnym ludziom obietnice bez pokrycia? - Chciałbyś zrealizować swoje dziecięce marzenie zostania pasterzem stada bezmyślnych i bezwolnych baranów i owieczek? - Uwielbiasz manipulować ludźmi chorymi, starszymi i tymi, którzy nie są zdolni do krytycznego i samodzielnego myślenia (ale za to mają forsę)?
JEŻELI PRZYNAJMNIEJ NA JEDNO Z POWYŻSZYCH PYTAŃ ODPOWIESZ POZYTYWNIE JESTEŚ WYBRAŃCEM BOGA I IDEALNYM KANDYDATEM NA ZOSTANIE SEMINARZYSTĄ - SZERMIERZEM KRÓLOWEJ POLSKI MARYI ZAWSZE DZIEWICY. NASZE AGENTURY W POLSCE CZEKAJA NA CIEBIE. GWARANTUJEMY DOŻYWOTNIE 100% ZATRUDNIENIE I OPIEKĘ EMERYTALNĄ TUTAJ NA ZIEMI + UWAGA!!! ROZGRZESZENIE ZA WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE WYSTĘPKI (oprócz tych popełnionych wobec Władz Kościelnych) I WIECZNE ZBAWIENIE NA TAMTYM ŚWIECIE.
NIE ZAPRZEPAŚĆ TEJ SZANSY. WEJDŹ DOBROWOLNIE W OBJĘCIA CHRYSTUSA PANA NASZEGO - KRÓLA POLSKI. Powyższy apel Episkopatu (  )powstał w odpowiedzi na niepokojący spadek powołań w polskim kościele. Nie pozwólmy aby ta tendencja się ugruntowała - wysyłajmy znajomym, udostępniajmy na Facebooku/Google+. Polaku - nie pytaj, co Twój kościół może zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla kościoła! |