Racjonalista - Strona głównaDo treści
Do lubiących masturbować trolla

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-04-2013 01:02kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Do lubiących masturbować trolla
Ocena 5 na 7
Panie, panowie - czy zdajecie sobie sprawę, że odpowiadając na post trolla zachowujecie się jakbyście ssali pałę śmierdzącemu żulowi, który was zaczepił na ulicy?
Rozumiem, że posty trolli są wkurzające, ale do licha - zrozumcie, że troll nie po to pisze, żeby dyskutować, ale wyłącznie po to, aby wywołać waszą złość i sprowokować was do odpowiedzi, która jest dla trolla formą masturbowania go.



Mod:
Doceniamy szczytne intencje, jednak prosimy o ograniczanie tego typu retoryki.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Dariusz Godyń (2403 punktów)
>Panie, panowie - czy zdajecie sobie sprawę, że odpowiadając na post trolla
>zachowujecie się jakbyście ssali pałę śmierdzącemu żulowi, który was zaczepił na ulicy?
>Rozumiem, że posty trolli są wkurzające, ale do licha - zrozumcie, że troll nie po to pisze, żeby
>dyskutować, ale wyłącznie po to, aby wywołać waszą złość i sprowokować was do odpowiedzi, która jest
>dla trolla formą masturbowania go.


Masz 100% rację, sam daję się wciągać w dyskusje z trollami.
Zauważyłem że to oczywista strata czasu, przyszedł czas by ignorować tę hołotę ale od minusika dla trolla chyba się nie powstrzymam.
finerbijk (17282 punktów)
>Panie, panowie - czy zdajecie sobie sprawę, że odpowiadając na post trolla
>zachowujecie się jakbyście ssali pałę śmierdzącemu żulowi, który was zaczepił na ulicy?
Ja nie zdaję, bo tego (drugiego) nigdy nie robiłem
Ale gratuluję wiedzy.
Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
Ja tam mam nadzieję, że to wiedza aprioryczna.

"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
astrotaurus (12445 punktów)
>Ja tam mam nadzieję, że to wiedza aprioryczna.
A co Ci zależy...?

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
01-05-2013 17:14 
 Ocena 1 na 1
Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
>A co Ci zależy...?

Jeśli to wiedza empiryczna to musiałbym się zastanowić, czy karmienie trolla jest gorsze niż myślę, czy to drugie jest przyjemniejsze niż myślę.

A nie chcę o tym myśleć.

Wolę o tym myśleć po prostu jako o figurze literackiej.

"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365