Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zablokowanie Worka kości

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
02-05-2013 18:46warchołł (718 punktów)Zablokowanie Worka kości
Ocena 6 na 10
Zgłaszam wniosek o zablokowanie Worka kości.
Powód - niespotykana kłamliwość, notoryczne ignorowanie argumentów niewygodnych, ignorowanie niewygodnych wypowiedzi oponentów.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3
#31
05-05-2013 22:00
 Ocena 6 na 6
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zablokowanie Worka kości
W odpowiedzi Grey
>Czasem mam wrażenie, że rozmawiam z automatem.
>Powtarza ciągle to samo i nie wyciąga żadnych wniosków.
>Rozmawia z kolejną osobą - ten sam schemat, te same treści, te same pytania, na które już dostał odpowiedź.
>A może...
>A może ktoś na nas testuje jakiś automat dyskusyjny?
>Może właśnie bijemy rekord świata w dziedzinie "Ile można dyskutować z automatem?"

Pobiliśmy już dawno - za czasów Miłującego jeszcze .
Teraz taki lekki sparring mamy tylko .


...analogia między wprowadzeniem konia do senatu przez cesarza, a wprowadzeniem czegoś tam do sejmu i uczynieniem tego parlamentarzystą jest zdumiewająco aktualna. (ks. prof. Paweł Bortkiewicz TCh, szef Katedry Katolickiej Nauki Społecznej UAM)

#32
05-05-2013 22:02
 Ocena 3 na 5
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zablokowanie Worka kości
W odpowiedzi darkside
>Ciekawi mnie tylko, co się będzie w temacie działo, jak już nikogo z drugiej strony barykady tutaj nie będzie. Do czego powoli zmierzamy.

Będzie, będzie - zawsze... dziwnie jestem o to spokojny...


...analogia między wprowadzeniem konia do senatu przez cesarza, a wprowadzeniem czegoś tam do sejmu i uczynieniem tego parlamentarzystą jest zdumiewająco aktualna. (ks. prof. Paweł Bortkiewicz TCh, szef Katedry Katolickiej Nauki Społecznej UAM)

#33
05-05-2013 22:06
 Ocena 2 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zablokowanie Worka kości
W odpowiedzi warchołł
>Notowampa.

Nie bierzże wszystkiego aż tak Bardzo Serio, warcholle.
A tym samym - nie wygłupiaj się, wracaj.
Nie daj się prosić, kurde.

...analogia między wprowadzeniem konia do senatu przez cesarza, a wprowadzeniem czegoś tam do sejmu i uczynieniem tego parlamentarzystą jest zdumiewająco aktualna. (ks. prof. Paweł Bortkiewicz TCh, szef Katedry Katolickiej Nauki Społecznej UAM)

#34
05-05-2013 22:26
 Ocena 7 na 7
warchołł (718 punktów)Odp: Zablokowanie Worka kości
W odpowiedzi big_zyd
>>Notowampa.
>Nie bierzże wszystkiego aż tak Bardzo Serio, warcholle.
>A tym samym - nie wygłupiaj się, wracaj.
>Nie daj się prosić, kurde.

Gdy parę lat temu zaczynałem pisać na tym forum, oszołomy były tu w wyraźnej, ale to wyraźnej mniejszości.
Trzy tygodnie temu przejrzałem aktywnych użytkowników i wyszło mi (niekoniecznie we wszystkich tematach), że oszołomów jest prawie połowa.
Naprawdę nie chce mi się przebijać przez forum pełne worków, Elaspów czy indywiduów typu meercat.
Za dużo tego.
Naprawdę mi się nie chce.
I mnie dżaźni.

A poza tym uważam, że worek kości powinien zostać zablokowany.

#35
05-05-2013 22:37
 Ocena 1 na 3
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zablokowanie Worka kości
W odpowiedzi warchołł
>Gdy parę lat temu zaczynałem pisać na tym forum,

Nie zalewaj - pierwszy wpis zamieściłeś 15. 10. 2012.
Chyba, że wcześniej pod innym nickiem pisałeś, co ukrywasz - a co (ewentualnie) by się nie chwaliło...

>oszołomy były tu w wyraźnej, ale to wyraźnej mniejszości.
>Naprawdę nie chce mi się przebijać przez forum pełne worków, Elaspów czy indywiduów typu meercat.
>Za dużo tego.
>Naprawdę mi się nie chce.

Eee, tam - nie znałeś Miłującego, Leona Cabbage'a, marcela, Logika, Varii Malarii, kaczystowskiej...

I tych, o których zapomniałem,
Lub pominąłem ich przez litość,
Albo, że całkiem w dupie miałem,
Albo, że taka ich obfitość...


Teraz, to Duże Spoko jest .

>I mnie dżaźni.

Wyluuuzuj .


...analogia między wprowadzeniem konia do senatu przez cesarza, a wprowadzeniem czegoś tam do sejmu i uczynieniem tego parlamentarzystą jest zdumiewająco aktualna. (ks. prof. Paweł Bortkiewicz TCh, szef Katedry Katolickiej Nauki Społecznej UAM)

#36
05-05-2013 22:49
 Ocena 4 na 4
warchołł (718 punktów)Odp: Zablokowanie Worka kości
W odpowiedzi big_zyd
>>Gdy parę lat temu zaczynałem pisać na tym forum,
>Nie zalewaj - pierwszy wpis zamieściłeś 15. 10. 2012.
>Chyba, że wcześniej pod innym nickiem pisałeś, co ukrywasz - a co (ewentualnie) by się nie chwaliło...

Pierwszy wpis w marcu 2009 jako kieszniewski, później Chlodwig. Później konto zlikwidowałem. Potem założyłem nowe.

>Eee, tam - nie znałeś Miłującego, Leona Cabbage'a, marcela, Logika, Varii Malarii, kaczystowskiej...

No jak nie znałem?
Zresztą każde z nich występowało w innym czasie, niekiedy się tylko zazębiając.


A poza tym uważam, że worek kości powinien zostać zablokowany.

#37
05-05-2013 22:58
 Ocena 2 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zablokowanie Worka kości
W odpowiedzi warchołł
>Pierwszy wpis w marcu 2009 jako kieszniewski, później Chlodwig. Później konto zlikwidowałem. Potem założyłem nowe.

Aaaaa, no to trzeba było tak od razu... Najserdeczniej witam ponownie .

Ale po co się było tak bunkrować?

>>Eee, tam - nie znałeś Miłującego, Leona Cabbage'a, marcela, Logika, Varii Malarii, kaczystowskiej...
>No jak nie znałem?
>Zresztą każde z nich występowało w innym czasie, niekiedy się tylko zazębiając.

I po nich wszystkich jeszcze Ci prosty worek zawadza?

...analogia między wprowadzeniem konia do senatu przez cesarza, a wprowadzeniem czegoś tam do sejmu i uczynieniem tego parlamentarzystą jest zdumiewająco aktualna. (ks. prof. Paweł Bortkiewicz TCh, szef Katedry Katolickiej Nauki Społecznej UAM)

#38
05-05-2013 23:57
 Ocena 2 na 2
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zablokowanie Worka kości
W odpowiedzi big_zyd

>I po nich wszystkich jeszcze Ci prosty worek zawadza?
Myśle ze wiem co kolega miał na myśli to pisząc, i w związku przypomniał mi się cytat z klasyka:
"Słychac krzyk drobiu Więckowskiej nieświeży"

Konowal (6291 punktów)Odp: Zablokowanie Worka kości
Ogólnie jak i szczególnie jestem przeciw.


Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn

#40
06-05-2013 10:07
 Ocena 6 na 6
Andrzej Bogusławski (52278 punktów)Odp: Zablokowanie Worka kości
W odpowiedzi Konowal
.
>Ogólnie jak i szczególnie jestem przeciw.
Zrozumiałe, gdyż jest to kwestia preferencji intelektualnych.
Moim zdaniem, gdybyśmy tak mieli blokować, to pan Konowal powinien znacznie wyprzedzać pana Worka (paru innych forumowiczów zresztą też), choć ja tak ogólnie, gdy czytelnik nie osiągnie poziomu upierdliwej głupoty trolla, jestem przeciwko blokowaniu.

Wiem też, że Szanowny Pan też jest przeciw ideowo, gdyż dąży Pan do obniżenia średniego poziomu intelektualnego naszego forum, gdy ja chciałbym akurat odwrotnie, aby był w miarę wysokim.

@@@


Wiara albo rozum - wybór należy do ciebie
.

wozieee (274 punktów)Odp: Zablokowanie Worka kości
Jestem przeciw. Pomimo tego, że nie zgadzam się z nim w około 99% stanowi zdrową przeciwwagę i jak już pare osób zauważyło najlepszy przykład fideistycznej erystyki i manipulacji. Wiele się można nauczyć, zbyt wiele by wyrzucić taki skarb.
Popieram za to pomysł obwołania go maskotką forum.

XYZPawel (1001 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zablokowanie Worka kości
W odpowiedzi wozieee
>Popieram za to pomysł obwołania go maskotką forum.

Albo workiem treningowym


o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com

1 2 3

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365