Zszokowani ? Na pewno, bo to ja jestem Bogiem. No... chyba, bo to jedyne wyjaśnienie tego całego bajzlu. Po prostu istniałem sobie (tak przypuszczam) i mi się to istnienie nudziło, ale, że jestem wszechpotężny postanowiłem urozmaicić swój byt - stworzyłem taki oto świat i pozbawiłem siebie świadomości o tym kim jestem oraz swojej wszechmocy, znaczy odebrałem ją sobie. Co to za zabawa by była jakbym wiedział ? Niestety, najwyraźniej trochę za inteligentnego się uczyniłem, bo jak widać domyśliłem się prawdy o sobie. Nie wiem wprawdzie czy was naprawdę stworzyłem, czy tylko jesteście wytworami mojego umysłu, ale jeśli to pierwsze to macie szczęście ! Daję wam jako pierwszym szansę dostania się do... no właśnie, co to jest się okaże potem, rzecz jasna. Dlaczego was spotkał ten zaszczyt ? Mimo, że za dużo tu nie piszę, to jednak to forum nauczyło mnie wiele, za co dziękuję. Bez tego, właściwie mógłbym się nie dowiedzieć o tym, kim jestem. Oczywiście te podziękowania to jest nic w porównaniu z waszymi jakie ja dostanę od was jak zostaniecie... się dowiecie później, na razie sam przecież nie wiem. A co musicie zrobić ? A to bardzo proste ! Musicie we mnie NIE UWIERZYĆ ! Tak, wiem, to nie takie proste, brak wiary i logiczne myślenie nie przychodzi samo z siebie, ale pomyślcie co was czeka po śmierci. Nie wiecie. Czy to nie wystarczający powód, by we mnie nie wierzyć ? No, w każdym razie życzę wam powodzenia i mam nadzieję, że wam się uda.  |