. >Było mi bardzo miło być z Wami przez te parę lat, ale wszystko musi się kiedyś skończyć. Tak, ale mogło się to zdarzyć znacznie później.
>Będę jeszcze zaglądać, ale nie chcę już moderować. Decyzję rozumiem, to kawałek ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, ale szkoda.
>Życzę ciekawych dyskusji i przyjemności z poznawania innych poglądów. >Pozdrawiam wszystkich i starych i nowych dyskutantów. Tak, to dobre życzenia. Niech Pani będzie dalej z nami. Ma Pani swoje wartościowe racje, których warto bronić, a nikt tego lepiej od Pani nie zrobi.
Andrzej.
@@@ .
|