Racjonalista - Strona głównaDo treści
Rezygnuję z moderowania.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
25-06-2013 18:20Alicja Duda (25557 punktów)Rezygnuję z moderowania.
Ocena 29 na 33
Było mi bardzo miło być z Wami przez te parę lat, ale wszystko musi się kiedyś skończyć. Będę jeszcze zaglądać, ale nie chcę już moderować.
Życzę ciekawych dyskusji i przyjemności z poznawania innych poglądów.
Pozdrawiam wszystkich i starych i nowych dyskutantów.
Alicja
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Klapaucjusz (3379 punktów)
Dziękuję.
Wspólnie z innymi moderatorkami wykonałyście bardzo dobrą robotę.

Pozdrawiam.
Maciej Feczko (285 punktów)
>Dziękuję.
>Wspólnie z innymi moderatorkami wykonałyście bardzo dobrą robotę.
>Pozdrawiam.

Ciekawi mnie powód odejścia od moderowania. Brak czasu? Brak chęci ? racjonalista poszedł w inną stronę ?
Wszak dołączam się do przedmówcy.
kogut59 (3090 punktów)
>Było mi bardzo miło być z Wami przez te parę lat, ale wszystko musi się kiedyś skończyć. Będę
>jeszcze zaglądać, ale nie chcę już moderować.
>Życzę ciekawych dyskusji i przyjemności z poznawania innych poglądów.
>Pozdrawiam wszystkich i starych i nowych dyskutantów.
>Alicja

SZKODA i DZIĘKUJEMY

zoro (-102 punktów)
(zablokowany)
>Było mi bardzo miło być z Wami przez te parę lat, ale wszystko musi się kiedyś skończyć. Będę
>jeszcze zaglądać, ale nie chcę już moderować.
>Życzę ciekawych dyskusji i przyjemności z poznawania innych poglądów.
>Pozdrawiam wszystkich i starych i nowych dyskutantów.
>Alicja
Pozdrawiam, ale zachęcam do czynnego udziału w dyskusjach

"The only thing necessary for the triumph of evil ... is for a good man to do nothing" Edmund Burke
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Dziękuję za czas poświęcony na poprawianie jakości dyskusji na naszym forum. A był to zaiste czas niemały...
daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
Dziękuję za cenną pracę i pozdrawiam serdecznie.
XYZPawel (1001 punktów)
(zablokowany)
>jeszcze zaglądać, ale nie chcę już moderować.

Życzę dalszych sukcesów na nowym odcinku pracy

o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com
Anna Salman (16360 punktów)
>... Będę jeszcze zaglądać ...
Trzymam za słowo, dziękuję i pozdrawiam.
-jad- (18783 punktów)
>Było mi bardzo miło być z Wami przez te parę lat, ale wszystko musi się kiedyś skończyć. Będę
>jeszcze zaglądać, ale nie chcę już moderować.

placownik też tak obiecywał. Mimo wszystko daję minusa na szczęście

>Pozdrawiam wszystkich i starych i nowych dyskutantów.

Wzajemnie.
Konowal (6291 punktów)
Ha i kto teraz moje posty będzie wyrzucał do Oślej ławki ?????

jak nic "-"

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
05-07-2013 10:06 
 Ocena 9 na 9
Meretseger (61860 punktów)
>Ha i kto teraz moje posty będzie wyrzucał do Oślej ławki ?????
Naprawdę chcesz? Jeszcze nas trochę zostało
05-07-2013 11:11 
 Ocena 1 na 1
Paul Figura. (1368 punktów)
>>Ha i kto teraz moje posty będzie wyrzucał do Oślej ławki ?????
>Naprawdę chcesz? Jeszcze nas trochę zostało

Widzi pani ten smutny wyraz twarzy u kolegi ( żal mi się go zrobiło ) dlatego gdybym miał, dostęp do panelu moderatora to bardzo chętnie spełnił bym jego życzenie.


Konowal (6291 punktów)
>>Ha i kto teraz moje posty będzie wyrzucał do Oślej ławki ?????
>Naprawdę chcesz? Jeszcze nas trochę zostało
A czy od mojego chcenia coś zależało ???

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
.
>Było mi bardzo miło być z Wami przez te parę lat, ale wszystko musi się kiedyś skończyć.
Tak, ale mogło się to zdarzyć znacznie później.

>Będę jeszcze zaglądać, ale nie chcę już moderować.
Decyzję rozumiem, to kawałek ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, ale szkoda.

>Życzę ciekawych dyskusji i przyjemności z poznawania innych poglądów.
>Pozdrawiam wszystkich i starych i nowych dyskutantów.
Tak, to dobre życzenia.
Niech Pani będzie dalej z nami. Ma Pani swoje wartościowe racje, których warto bronić, a nikt tego lepiej od Pani nie zrobi.

Andrzej.

@@@
.
Medieval (3004 punktów)
Bardzo dziękuję. Proszę pisz jeszcze od czasu do czasu, a nawet częściej.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365