Po raz kolejny musimy ogłosić mobilizację! Jak wiecie głosowanie w sejmie zostało przesunięte - prawdopodobnie na 12 lipca. Było to spowodowane m.in. dużymi demonstracjami i Waszą obecnością! Zwolennicy uboju rytualnego liczą na to, że w wakacje nasz opór osłabnie na tyle żeby przeciągnąć na swoją stronę kilku niezdecydowanych posłów i zbudować większość potrzebną do przepchnięcia haniebnego prawa do zabijania zwierząt bez ogłuszania! 10go lipca pod sejmem zbiorą się zwolennicy uboju rytualnego - przyjadą autokarami sponsorowanymi przez przemysł mięsny - będą walczyć o legalizację tego barbarzyństwa. Musimy być silniejsi i głośniejsi. Zbieramy się 11go lipca - czwartek o 15:00 Organizujcie jak największe grupy - pomożemy Wam z transportem! Banery będą już przygotowane dla tych co nie mogą zrobić, a podczas protestu będziemy rozdawać koszulki by pokazać całym sobą, że jesteśmy przeciw. Popierają nas posłowie RP,SLD,PIS oraz część posłów PO. Pokażmy im, że jesteśmy z nimi do końca! Więcej szczegółów wkrótce. www.facebook.com/events/204378726384810/ |