>W Watykanie było pod rządami JPII jak niegdyś u nas - Za króla Sasa jedz pij i... > Chyba dlatego tak pośpiesznie chcą z Janka Kremówki robić świętego. Potem niektórym będzie trochę niezręcznie zeznawać, co się tam wyrabiało za jego czasów. W prawdziwe intencje oczyszczenia tej "stajni Augiasza" raczej nie wierzę, bo Franek już by nie żył - skończył by tak jak JP1
|