>Z tym swoim "nie doskonała" to raczej cienko wypadasz jako ekspert od ortografii. >Ja tam błędów w opisie nie widzę, oprócz literówki, ale jakby co, to Jeżyk to naprawdę nie Jeżyk Janowicz. Uwierz (w tym jesteś ekspertem). >
Darkside nie kompromituj się jak zwykle tylko przeczytaj uważnie a jak mimo to nie znajdziesz żadnego błędu niech ci mama pomoże.
"The only thing necessary for the triumph of evil ... is for a good man to do nothing" Edmund Burke
|