Zapraszam wszystkich naszych Członków i Sympatyków na kolejne zebranie, które odbędzie się w dniu 5 sierpnia 2013 r. (poniedziałek) o godzinie 18:30 w Klubokawiarni "Grawitacja" (Warszawa, ul. Browarna 6). Porządek comiesięcznego zebrania w sprawach organizacyjnych: - Dyskusja na temat: Używanie list mailingowych.Gdzie dyskutować o sprawach oddziału i PSR.
- Informacja na temat możliwości kandydowania na funkcje sędziego Sądu Koleżeńskiego i do Komisji Rewizyjnej na NZD.
- Przyjęcie nowych członków.
- Informacja o projektach w toku.
- Wolne wnioski.
Strona wydarzenia na Facebooku.Dojazd ZTM - np. autobus 105 z Woli, Centrum, albo autobus 128 z Ochoty, z Alei Jerozolimskich - przystanek BUW, Lipowa. |