Cześć, witam. Ja jestem Ktoś a to jest moja... Wiadomość. Moje pytanie. Dość zdenerwowało mnie pisanie bzdur o jakichś kontrolach umysłów... więc przychodzę do Domu Rozumu. Kurde, obiecałem sobie, że przestanę czytać cholerne stronki paranormal . coś tam pl ale cóż, znów to zrobiłem i znów powaliło mi w głowie. Przyznam, mam słabą głowę do paranoicznych treści, a nie chcę trafić do chaty bez klamek, chcę rozwikłać ostatnią zagadkę, i żegnam bzdury. . Więc tak. Chodzi mi o to wałkowane od lat MK-ULTRA. Czytam coś takiego: "Czy zastanawialiście się kiedyś czy ktoś może Wami sterować, a wy nawet o tym nie wiecie? Nie? To zaczynam. MK-ULTRA to część projektu Monarch. Termin MK oznacza MIND CONTROL, co oznacza kontrolę umysłu. Program ten miał na celu wyhodować, doskonałych zabójców, luksusowe prostytutki, przemytników narkotyków, muzyków,aktorów, polityków...itp." WTF ? ! Najbardziej przyschizowało mnie to o 'sterować, a wy o tym nie wiecie'. . Mam więc pytania, jeśli ktoś chciałby podjąć tę dyskusję. Co to jest to wałkowane ciągle mk-ultra? Słyszałem coś o testowaniu LSD, ale oni wkrecają o jakimś zdalnym sterowaniu. WTF? Czy jest możliwe sterować kimś na odległość? Jak niby namierzyć na kogoś jakieś promienie, chwycić mu mózg jakimiś falami? Moim zdaniem to nierealne. Wydaje mi się że człowiek to taki mechanizm że nie da się nim jakos sterować zdalnie. Proszę o odpowiedzi. Dyskusja o świrach para(nie)normalnych.
|