Czytając takie doniesienia po głowie chodzi mi jedno szkoda, że się Franek myli. Jednak nawet, gdyby tak było to z mojej strony serdecznie dziękuję za misjonarzy. aszdzienni(*)-katolicy-chcial-nas-ochrzcic/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Ależ Franio miał zupełną rację! Co ta nasza miłościwie nam panująca religia ma wspólnego z naukami Chrystusa - prócz jedynie szyldu? Gdyby tu był worek z kościami, Pawłowski czy inny Moralewicz, pewnie by nam wykazali, że wszystko. Ale coś ich ostatnio nie widać
>>aszdziennik.wordpress.com/<< Dzięki za link do bajeranckiej witryny. Oni tam mają więcej takich jajcarskich wiadomości pozwalających się odreagować po me(r)diach mętnego nurtu.